Pomysły Wiadomości branżowe

?Anna German. Wspomnienia? ? niezwykła książka z 3 CD

„Anna German. Wspomnienia” (wyd. DMMS i Tarsago Polska Sp. z o.o.) to książka będąca kompilacją wypowiedzi Anny German, w których artystka opowiada o swej pracy i życiu prywatnym. W publikacji zamieszczono setki wypowiedzi oraz wywiadów odkrywających nieznane fakty i ciekawostki z życia piosenkarki. Dopełnieniem książki jest trzypłytowy album z 50

Teaser

?Anna German. Wspomnienia? (wyd. DMMS i Tarsago Polska Sp. z o.o.) to książka będąca kompilacją wypowiedzi Anny German, w których artystka opowiada o swej pracy i życiu prywatnym. W publikacji zamieszczono setki wypowiedzi oraz wywiadów odkrywających nieznane fakty i ciekawostki z życia piosenkarki. Dopełnieniem książki jest trzypłytowy album z 50 niezapomnianymi przebojami Anny German.

?Każdy chce być szczęśliwy. Każdy szuka swego wielkiego albo małego szczęścia. Myślę, że każdy z nas ma swoją gwiazdę. Może nią być miłość, praca, macierzyństwo… Trzeba tylko zrobić wszystko, by nie gasł jej blask??tymi słowami Anny German rozpoczyna się kolekcja ?Anna German. Wspomnienia?, odkrywająca na nowo liryczną i przebojową naturę wybitnej polskiej piosenkarki lat 60. i 70.

Repertuar Anny German jest niezwykle bogaty. Dla wielu z nas wciąż zaskakująca jest różnorodność stylów, po jakich poruszała się artystka. Kolekcja ?Anna German. Wspomnienia? to pełny portret jej muzycznego dorobku. Trzy płyty dołączone do wydawnictwa pozwalają lepiej zrozumieć, dlaczego wokalistka zachwyciła swoim głosem nie tylko Polaków, lecz także Rosjan i Włochów.

Na pierwszej płycie znajdziemy nagrania mniej znane publiczności. Jest wśród nich między innymi piosenka ?Wojenko, wojenko, cóżeś Ty za pani?. Są utwory Katarzyny Gärtner, z którą Anna German współpracowała na początku swej kariery, jak i niezwykle oryginalny ?The original Janosik?. Krążek zamyka piosenka z tekstem wybitnej poetki Joanny Kulmowskiej ?A kiedy wszystko zgaśnie?.

Druga płyta jest dowodem na to, że Anna German była piosenkarką o światowej renomie. Przebywając na kontrakcie we Włoszech, artystka nagrała album z piosenkami neapolitańskimi oraz wieloma europejskimi przebojami, takimi jak ?Funiculi funicula?, ?Non ho l?eta, ?Santa Lucia Luntana?. Piosenkarka cieszyła się też ogromną popularnością w Rosji i innych krajach byłego Związku Radzieckiego. Rosyjskie piosenki ludowe w wykonaniu Anny German wzruszają do dziś. Na płycie znajdziemy takie utwory, jak ?Gari, gari, maja zwiezda…?, ?Wychażu odin ja na dorogu?, ?Iz za ostrowa na strieżeń?, a także hymn kosmonautów ? ?Nadieżda?, oraz niezwykle popularne ?Malaguena? i ?Katiusza?.

Trzecia, ostatnia, płyta kolekcji to zestaw największych przebojów Anny German. Znajdziemy na niej takie hity, jak ?Człowieczy los?, ?Tańczące Eurydyki?, ?Jesteś moją miłością? czy ?Dziękuję ci, moje serce?.

Niepowtarzalna barwa głosu, szczery i świadomy sposób śpiewania, głęboki przekaz utworów, a także nieprawdopodobna wręcz miłość do muzyki czynią z Anny German artystkę ponadczasową. Dzięki kolekcji ?Anna German. Wspomnienia? poznamy życie piosenkarki, szczegóły artystycznej kariery, a także jej muzykę, którą oczarowała miliony słuchaczy na całym świecie.

 

Do kupienia w:

?        w sprzedaży wysyłkowej

?        pod numerem telefonu: 22 519 77 77

?        za pośrednictwem strony internetowej: www.sklep.digest.com.pl

Cena: 129,96 PLN

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy