Aktualności Hobby

AVerMedia zaprasza na Computex 2018

Największe targi elektroniki komputerowej w Azji - Computex - już za chwilę. Podczas rozgrywanej w Tajpej imprezy nie zabraknie też strefy

Data publikacji: 2018-06-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: AVerMedia zaprasza na Computex 2018
Kategoria: Hobby

Największe targi elektroniki komputerowej w Azji – Computex – już za chwilę. Podczas rozgrywanej w Tajpej imprezy nie zabraknie też strefy AVerMedia.

AVerMedia zaprasza na Computex 2018 Hobby,  - Największe targi elektroniki komputerowej w Azji - Computex - już za chwilę. Podczas rozgrywanej w Tajpej imprezy nie zabraknie też strefy AVerMedia.

Na Computex co roku pojawiają się największe firmy w branży hardware-IT. Liczne premiery sprzętowych nowości przyciągają zaś media. Jakie urządzenia podczas Computex 2018 pokaże AVerMedia?

 

Tajwańska firma pojawi się na Computex z przynajmniej dwiema nowościami. GC573 oraz GC553 są nowymi grabberami video, które można dostrzec na grafice informacyjnej AVerMedia. Oba zostały także niedawno, na początku maja, certyfikowane przez FCC. I chociaż producent nie podaje o nich na tę chwilę żadnych informacji, to znajdująca się w grafice informacyjnej ikona “4K HDR” mówi chyba wystarczająco wiele.

 

AVerMedia wyraźnie celuje właśnie w video wysokiej rozdzielczości 4K. W zaproszeniu możemy zobaczyć stanowisko gracza wyposażone w kamerę 4K oraz urządzenia do przechwytywania video w tej samej rozdzielczości. Na tę chwilę szczegółów brak. Poznamy je zapewne dopiero podczas Computex 2018. Strefa AVerMedia znajdzie się w hali 1 4 F, w punkcie #L0102 w Nangang Exhibition Center w Tajpej.

 

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy