Ceremonia wręczenia nagród European Trusted Brands 2012

10 maja 2012 r. w Restauracji Belvedere w Warszawie odbędzie się Gala European Trusted Brands 2012. Podczas ceremonii wręczone zostaną Złote i Kryształowe Godła. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są markom, które Polacy darzą największym zaufaniem. W tym roku wręczone zostaną w 38 kategoriach.

W dwunastej edycji badania European Trusted Brands, którego organizatorem jest Reader’s Digest, Europejczycy wskazali marki, którym ufają najbardziej. Badanie przeprowadzono w 15 krajach: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Finlandii, Francji, Holandii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii oraz Szwecji. W tegorocznej edycji badania wzięło udział 27 467 respondentów, w tym 1 045 Polaków.

W trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 10 maja 2012 r. w Restauracji Belvedere w Warszawie, nagrody odbiorą przedstawiciele marek, które zbudowały trwałe i silne, bo oparte na zaufaniu relacje ze swoimi klientami. Złote Godła przyznane zostaną markom, które otrzymały najwięcej spontanicznie oddanych głosów. Kryształowe Godła powędrują do marek, które uzyskały najwyższe notowania w pięciu kryteriach: jakość, stosunek wartości do ceny, wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta oraz społeczna odpowiedzialność.

Galę poprowadzi Grzegorz Miśtal. Wieczór uświetni koncert Marcina Nowakowskiego.

Wstęp na galę z zaproszeniami.

Authors

Related posts

Top