Wiadomości branżowe

Chcesz czuć się dobrze? Zacznij od zmiany ubioru

Międzynarodowy Dzień Urody to doskonała okazja, by przyjrzeć się temu, jak wyglądamy. Co zrobić, by wyglądać modnie nie tylko od święta?Polacy ubierają się dobrze, ale wszyscy wyglądają podobnie - twierdzi Justyna Krawczyk, osobista stylistka z firmy „Jak być szczęśliwą kobietą”. Z kolei Tomasz Jacyków dodaje, że nasz wygląd jest biedny.

Międzynarodowy Dzień Urody to doskonała okazja, by przyjrzeć się temu, jak wyglądamy. Co zrobić, by wyglądać modnie nie tylko od święta?

Polacy ubierają się dobrze, ale wszyscy wyglądają podobnie – twierdzi Justyna Krawczyk, osobista stylistka z firmy ?Jak być szczęśliwą kobietą?. Z kolei Tomasz Jacyków dodaje, że nasz wygląd jest biedny. ?Jesteśmy społeczeństwem, które przeciętność traktuje za niebywałą cnotę. Nie można wyglądać ani dobrze, ani źle. Uważam, że należy wyglądać jak najlepiej? – mówi serwisowi infoWire.pl stylista.

O czym powinna pamiętać każda kobieta? Po pierwsze: o byciu wierną swojemu stylowi. Po drugie: by nie rezygnować z żywych, ostrych kolorów, które dodadzą nam odwagi – podkreśla Justyna Krawczyk. W swojej szafie warto mieć nie tyle ?małą czarną?, ile czerwoną sukienkę. Trzeba sięgać po śnieżnobiałą koszulę i postawić na dodatki, dzięki którym się wyróżnimy.

Z kolei w męskiej garderobie nie powinno zabraknąć dobrze skrojonego garnituru. ?Niekoniecznie czarny – może być granatowy lub ciemnoszary. Do tego klasyczne męskie obuwie? – podkreśla Tomasz Jacyków. Mężczyzna nie powinien nosić ?sztruksów worów?, spodni bojówek oraz obuwia, które służy ?do chodzenia po górach, a nie – po mieście?. Stylista ostrzega przed koszulą z krótkim rękawem: ?coś takiego w ogóle nie istnieje w żadnym kanonie mody?.

Podobno to ?nie szata zdobi człowieka?, ale niewątpliwie strój wpływa na naszą samoocenę. Dopełnieniem będą wyprostowana sylwetka, podniesiona głowa i uśmiech na twarzy. To zapewni nam właściwą prezentację, lepsze samopoczucie, zyskamy pewność siebie.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Czy w naszych czasach można liczyć na uczciwego znalazcę? Jak wypadli w teście Reader?s Digest mieszkańcy różnych stron świata.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy