Wiadomości branżowe

“Czerwony Kapturek” i malowanie dziecięcych twarzy, czyli Dzień Dziecka w Teatrze Polonia

Mili Państwo,tego roku w niedzielę 1 czerwca serdecznie zapraszamy na spektakl CZERWONY KAPTUREK Jana Brzechwy - piękną i pełną uroku opowieść o odważnej dziewczynce, zwanej Czerwonym Kapturkiem, oraz o jej przygodach, odwadze i o sile przyjaźni. Spektakl, ilustrowany wykonywanymi na żywo piosenkami, zagramy o godz. 10:00 oraz o 12:00.Z okazji święta wszystkich dzieci zaprosimy także naszych małych widzów do zabawy w... malowanie twarzy! Wraz ze Szkołą Makijażu i Charakteryzacji "Make-Up Artist" i profesjonalnymi wizażystami będziemy przed oboma spektaklami malować dziecięce buzie, bawić się i dodawać światu niezwykłych barw. Zapraszamy już od 9:30!Bilety na spektakl można kupić w naszych kasach lub online - klikając tutaj.Malowanie twarzy małych widzów jest prezentem od teatru dla

Mili Państwo,

tego roku w niedzielę 1 czerwca serdecznie zapraszamy na spektakl CZERWONY KAPTUREK Jana Brzechwy – piękną i pełną uroku opowieść o odważnej dziewczynce, zwanej Czerwonym Kapturkiem, oraz o jej przygodach, odwadze i o sile przyjaźni. Spektakl, ilustrowany wykonywanymi na żywo piosenkami, zagramy o godz. 10:00 oraz o 12:00.

Z okazji święta wszystkich dzieci zaprosimy także naszych małych widzów do zabawy w… malowanie twarzy! Wraz ze Szkołą Makijażu i Charakteryzacji “Make-Up Artist” i profesjonalnymi wizażystami będziemy przed oboma spektaklami malować dziecięce buzie, bawić się i dodawać światu niezwykłych barw. Zapraszamy już od 9:30!

Bilety na spektakl można kupić w naszych kasach lub online – klikając tutaj.
Malowanie twarzy małych widzów jest prezentem od teatru dla wszystkich odwiedzających nas dzieci 🙂

Do zobaczenia w Teatrze Polonia!


dostarczył: infoWire.pl

Źródło Teatr Polonia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Pracodawcy: komunikatywność i otwartość ważniejsze od wiedzy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy