Pomysły Wiadomości branżowe

Dzika, szalona, niepoukładana… Poznaj Gruzję

Zgodnie z legendą Bóg, stwarzając świat, oddał Gruzinom miejsce, które chciał zachować dla siebie – nietuzinkowe i zachwycające. W Gruzji wiele rzeczy może nas zaskoczyć. To kraj szalony, dziki i niepoukładany. Dopiero

Zgodnie z legendą Bóg, stwarzając świat, oddał Gruzinom miejsce, które chciał zachować dla siebie – nietuzinkowe i zachwycające. W Gruzji wiele rzeczy może nas zaskoczyć. To kraj szalony, dziki i niepoukładany. Dopiero kiedy zrozumiemy, że w tym właśnie tkwi cały jego urok, możemy zacząć prawdziwą podróż w głąb tej niezwykłej krainy.

Gruzja to kraj, w którym wiele rzeczy zaskakuje i dziwi. Dziki i niepoukładany, ale jednocześnie piękny i niepowtarzalny. Zgodnie z legendą Bóg, tworząc świat, chciał zachować go dla siebie.

Pierwszą niespodzianką w Gruzji są obecne na każdym kroku zwierzęta hodowlane, swobodnie przechadzające się po ulicach. Nie mniej zaskakujące jest zachowanie kierowców, którzy każdy manewr poprzedzają klaksonem. Trzecia niespodzianka to inne pojmowanie czasu. Na zaplanowane spotkanie Gruzini najprawdopodobniej przybędą spóźnieni o kilkadziesiąt minut. Gdy dotrze do nas, że tak właśnie ma być, że taka jest Gruzja, wówczas możemy już tylko rozkoszować się pięknem tego miejsca.

Gruzja to malownicze krajobrazy, pamiętające najodleglejsze czasy zabytki oraz niezwykle gościnni ludzie. Decydując się na wyjazd w te rejony, warto zaplanować wędrówkę w górskie pasma Kaukazu, odwiedzić niezwykłe zabytki gruzińskiej architektury: monastyry, skalne miasta i klasztory, a także odkryć bogactwo kultury i kuchni oraz poznać zwyczaje ludzi zamieszkujących ten fascynujący kraj.

Cenne wskazówki dla planujących urlop w Gruzji odnajdziemy w najnowszym, czerwcowo-lipcowym wydaniu magazynu Witaj w Podróży. Czasopismo w przystępny sposób tłumaczy zjawiska, które dla Europejczyków mogą być niezrozumiałe i zaskakujące, a także dostarcza wielu praktycznych informacji, które mogą przydać się wszystkim, którzy wybierają się do tego kraju, a związanych z terminem podróży, wyborem środków transportu, noclegiem czy bezpieczeństwem.

Na łamach najnowszego numeru magazynu Witaj w Podróży wydawnictwa Reader’s Digest autorzy prezentują również inne zakątki kuli ziemskiej, warte uwagi każdego podróżnika. Dla tych, którzy gustują w wyjazdach zagranicznych, Witaj w Podróży podaje 8 sposobów na spędzenie wakacji w Chorwacji, prezentuje bajkową Szwecję oraz drugie oblicze Bułgarii – Kazanłyk i odbywające się tam Święto Róż. Miłośników polskich krajobrazów zachęca do odwiedzenia mało znanej ziemi dydyńskiej i proponuje weekend na katowickim Nikiszowcu. A w ramach „przyjemności z aktywności” zaprasza na rowerową wyprawę po mozaice lasów i jezior, czyli Pojezierzu Brodnickim, a także inspiruje podniebną przygodą na górskich szlakach, które dostarczają emocji już podczas samego czytania!

***

Witaj w Podróży to dwumiesięcznik dla osób aktywnych, które chcą dzielić się z innymi tym, co w Polsce i na świecie kochają najbardziej. Magazyn zawiera artykuły dziennikarzy-podróżników, którzy pokazują nieznane zakątki świata i Polski, proponują ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu, podpowiadają, dokąd warto pojechać i co zobaczyć. Na łamach magazynu o swoich ukochanych miejscach opowiadają również czytelnicy oraz znane osoby.

Magazyn Witaj w Podróży jest również dostępny w Internecie. Pod adresem www.witajwpodrozy.pl znajduje się serwis społecznościowy dla miłośników wędrówek po Polsce i świecie.

Wydawcą magazynu Witaj w Podróży jest wydawnictwo Reader’s Digest.

Do kupienia za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Reader’s Digest: www.digest.com.pl oraz  www.witajwpodrozy.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy