Wiadomości branżowe

Fashiondays.pl teraz także na iPada

Szwajcarska firma Fashion Days, wybór numer 1 wszystkich miłośników mody w centralnej i wschodniej Europie z końcem sierpnia udostępniła nową aplikacje na iPad. Tym samym klienci fashiondays.pl otrzymali łatwy dostęp do ponad 200 000 produktów 500 marek poprzez kolejne urządzenie mobline.

33% klientów Fashion Days Polska robi zakupy za pomocą smartfonów, 20% korzysta z wygodnej w obsłudze aplikacji na iPhone’a. We wszystkich krajach, w których marka jest obecna ogólna sprzedaż przez urządzenia mobilne to na chwilę obecną ok. 31%. Liczba ta stale rośnie. Dlatego właśnie Fashion Days wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów przygotowało aplikację na iPada.

Aplikacja na iPad jest prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna; doskonała jakość zdjęć i detali, możliwość filtrowania po markach i rozmiarach, dostęp do przejrzystego menu (możliwość zarządzania ustawieniami i danymi, sprawdzaniem statusu zamówień) oraz proste płatności kartą przez PayU sprawiają, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze. Na początku września wprowadzona zostanie opcja płatności za pobraniem, co sprawi, że klient zapłaci za produkt jednym kliknięciem. Wygodnym rozwiązaniem jest także możliwość ustawienia powiadomienia ? aplikacja poinformuje nas o nowych ofertach i rozpoczynających się kampaniach.

?Aplikacja na iPada to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom jeszcze łatwiejszego dostępu do ulubionych marek i tysięcy produktów, które mogą znaleźć w Fashion Days. Dziś moda jest wszędzie ? inspiracji możemy potrzebować w każdej chwili, niezależnie od tego gdzie jesteśmy- mówi Maciej Dulski Dyrektor Zarządzający Fashion Days Polska.

Badania prowadzone przez IBM potwierdzają, że zakupy poprzez urządzenia mobilne to trend, który będzie wzrastał z roku na rok. W skali globalnej ? jak wskazują badania ? 12% użytkowników uzależnia swoje decyzje zakupowe od tego, czy sklep dostarcza możliwość zakupów poprzez różne kanały. W Polsce ? wg raportu Mobile Standard 2013 – 48% osób korzystających z Internetu używa smartfona jako tzw. drugiego ekranu i jest on najczęściej używanym second screenem. Wskazuje to na ogromny potencjał m-shoppingu.
Wprowadzenie przez Fashion Days nowej aplikacji na iPad to nic innego jak podążanie za trendami, odpowiedź na potrzeby rynku i przede wszystkim na oczekiwania klientów, dla których łatwość dokonywania zakupów i bezproblemowy dostęp do oferty jest kluczowy.

 Aplikacja Fashion Days na iPad do pobrania tu:
https://itunes.apple.com/pl/app/fashion-days-for-ipad/id900541902?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Aplikacje w Fashion Days:
https://www.fashiondays.pl/mobile/

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy