Wiadomości branżowe

Gdzie na wakacje z dziećmi? Przeczytacie o tym w najnowszym numerze magazynu ?Polska Wita?!

Najmłodsi już za kilka tygodni rozpoczną wakacje. Letnie, wolne od szkoły miesiące, to czas upragniony i wyczekiwany przez większą część roku. Jak sprawić by dla naszych pociech wakacyjny wyjazd w Polskę był niezapomniany, a nam rodzicom

Najmłodsi już za kilka tygodni rozpoczną wakacje. Letnie, wolne od szkoły miesiące, to czas upragniony i wyczekiwany przez większą część roku. Jak sprawić by dla naszych pociech wakacyjny wyjazd w Polskę był niezapomniany, a nam rodzicom dał możliwość odpoczynku?  Przeczytacie o tym w najnowszym numerze magazynu „Polska Wita”.

Zbliżające się szybkimi krokami wakacje oznaczają najszczęśliwsze chwile dla naszych dzieci. Dla rodziców jest to jednak dosyć często organizacyjny kłopot. Ciężko bowiem wybrać takie miejsce w Polsce, które z jednej strony byłoby atrakcyjne dla pociech, a z drugiej umożliwiło rodzicom spokojny odpoczynek. Z pomocą przychodzi najnowszy numer magazynu „Polska Wita”. Autorzy raportu numeru przedstawiają wakacyjne propozycje, dopasowane do naszych potrzeb – od zabawy i nauki w takich miejscach jak Biskupin, po spotkania oko w oko ze zwierzętami w gdyńskim akwarium czy zoo safari w Świerkocinie. Opisy miejsc zawierają najważniejsze informacje, które z pewnością pozwolą rodzicom wybrać najlepszą propozycje dla całej rodziny. 

Na kolejnych stronach magazynu „Polska Wita” Wojciech Malajkat opisuje swoje rodzinne miasto Mrągowo oraz okolice. Znany aktor i reżyser wychowany na Mazurach z wielkim sentymentem odnosi się zarówno do lat młodzieńczych, spędzonych nad jeziorami, jak
i teraźniejszości, kiedy od czasu, do czasu może przez chwilę poprzebywać w towarzystwie jezior, w wybudowanym – między Mrągowem a Mikołajkami – domu.

Ostatnie strony magazynu są „miodem płynące”. W przenośni i dosłownie, bowiem znajdziemy na nich artykuł dotyczący prawdziwego przysmaku polskiej kuchni – miodu. Wytwarzany przez pszczoły, a zbierany przez ludzi nie będzie już miał przed nami tajemnic po przeczytaniu artykułu. Dodatkowo dla zainteresowanych przygotowano przepisy miodowych przysmaków, wśród których m.in. kurczak lub żeberka w sosie miodowym.

 

 „Polska Wita” to dwumiesięcznik dla osób aktywnych, które chcą dzielić się z innymi tym, co w Polsce kochają najbardziej. Magazyn tworzony jest przez czytelników z nadsyłanych przez nich historii i zdjęć, które pokazują Polskę w sposób bardzo osobisty i emocjonalny. Zawiera także ciekawe artykuły profesjonalnych dziennikarzy, którzy pokazują nieznaną Polskę, proponują ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu, podpowiadają, gdzie warto pojechać i co zobaczyć. Na łamach magazynu o swoich ukochanych miejscach w Polsce opowiadają również znane osoby. Magazyn „Polska Wita” to miejsca, ludzie, tradycje i inspiracje.

Polska Wita” jest również dostępna w Internecie. Pod adresem www.polskawita.pl znajduje się serwis społecznościowy dla miłośników podróży po Polsce.

Wydawcą magazynu „Polska Wita” jest wydawnictwo Reader’s Digest.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy