Wiadomości branżowe

Jeszcze więcej HD i treści premium na życzenie w telewizji Netii

Jeszcze przed świętami Telewizja Osobista Netii została wzbogacona o kolejne kanały w HD i aplikację z treściami na żądanie Premium+. Obecnie aż 63 ze 179 kanałów dostępnych w GigaOfercie jest w wersji HD. Zmiana sygnału z jakości SD na HD dotyczy kanałów dostępnych w GigaOfercie: ID Inverstigation Discovery HD, Discovery Turbo Xtra HD, Comedy Central HD oraz TV Puls HD,

Jeszcze przed świętami Telewizja Osobista Netii została wzbogacona o kolejne kanały w HD i aplikację z treściami na żądanie Premium+. Obecnie aż 63 ze 179 kanałów dostępnych w GigaOfercie jest w wersji HD.

Zmiana sygnału z jakości SD na HD dotyczy kanałów dostępnych w GigaOfercie: ID Inverstigation Discovery HD, Discovery Turbo Xtra HD, Comedy Central HD oraz TV Puls HD, dostępnego również w pakietach: Praktyczny i Komfortowy.

Kolejną niespodzianką dla użytkowników Telewizji Osobistej – zarówno w starszych ofertach pakietowych, jak i aktualnej GigaOfercie – jest nowa aplikacja Premium+ z treściami na żądanie z kanałów: MiniMini+ HD, TeleTOON+ HD, AleKino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, CANAL+ HD. Aplikacja automatycznie pojawi się na Netia Playerach 24 grudnia. Aby korzystać z niej już teraz, należy zresetować Netia Playera.

Materiały w ramach kategorii CANAL+ na życzenie dostępne są w ramach pakietów: Premium Film+, Premium Sport & Film +, Canal+ Silver, Canal+ Gold, Canal+ Platinum, Premium+.

W ramach kategorii DOMO+ na życzenie dostępne są treści dla użytkowników pakietów: Styl życia, Komfortowy, Premium+. Z kolei treści w ramach kategorii KUCHNIA+ są dostępna dla użytkowników pakietów: Styl życia, Komfortowy, Premium+.

Do materiałów w ramach kategorii MINIMINI+ mają dostęp użytkownicy pakietów: Młodsze dzieci, Komfortowy, Premium+ a  ramach kategorii TeleTOON+ abonenci pakietów: Starsze dzieci, Komfortowy, Premium+.

Materiały w ramach kategorii Ale Kino+ są dostępne w ramach pakietów: Kino, Komfortowy., Premium+ a  ramach kategorii Planete+ w ramach pakietów: Wiedza i odkrycia, Komfortowy, Premium+.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy