Wiadomości branżowe

Książki wydawnictwa Reader?s Digest – idealny pomysł na prezent

Szukanie prezentów w okresie przedświątecznym nie należy do najłatwiejszych zadań. Poziom trudności wzrasta, jeżeli rodzina jest liczna, a jej członkowie mają różnorodne zainteresowania i pasje. Stare przysłowie mawia, że książka jest dobra na wszystko. Nabiera ono jeszcze większego znaczenia, jeżeli mamy niewiele czasu na podjęcie decyzji.

Z pomocą przychodzą wówczas książkowe propozycje Reader’s Digest.

Wydawnictwo chce być dla swoich czytelników źródłem inspiracji, informacji, nauki oraz zabawy. Dlatego też, przygotowując swoją ofertę, stara się myśleć o wszystkich członkach rodziny – od najmłodszych, po młodzież i osoby starsze. Każdy z nich w książkach wydawnictwa Reader’s Digest znajdzie coś dla siebie.

Wśród publikacji, które pojawiły się w ofercie w ostatnim czasie, a które zasługują na szczególną uwagę jest książka Jak to się zaczęło. To zbiór opowieści o fascynujących postaciach i wydarzeniach, które przykuwają uwagę i intrygują. Dlaczego dla chrześcijan, żydów i muzułmanów Jerozolima jest świętym miastem? Dlaczego używamy papierowych pieniędzy? Dlaczego Wenecję zbudowano na wyspach stworzonych przez człowieka? Książka rzuca światło na te zagadki dnia dzisiejszego, a także setki innych sekretów.

Kolejnymi nowościami wydawnictwa Reader’s Digest są dwie książki poradnikowe: Niezwykły poradnik domowy oraz Dawna wiedza odkryta na nowo. Tytuły te staną się dla czytelników towarzyszami życia codziennego – zawierają bowiem wiele sposobów i porad na to, by codzienność była prostsza i wygodniejsza. Od kwestii związanych ze sprzątaniem domu, po naturalne sposoby leczenia i doskonałe porady rodem z dawnych lat dotyczące gotowania, przyrządzania przetworów oraz przyjmowania gości.

Tytułem, który z pewnością ucieszy miłośników podróżowania po Polsce jest przewodnik Polskie miasta i miasteczka. Znajdziemy w nim niezbędne dane i zdjęcia dotyczące 903 miast, podzielonych według województw. Książka jest wartościową lekturą, która z pewnością ozdobi biblioteczkę każdego domu, a jego mieszkańcom dostarczy wielu ciekawych informacji.

Ostatnia – szerzej omawiana – propozycja wydawnictwa Reader’s Digest skierowana jest do osób, które równie chętnie, co po Polsce, podróżują po Europie. Europa od A do Z to swoiste kompendium wiedzy o Starym Kontynencie: najważniejsze i najpiękniejsze miejscowości, najbardziej interesujące krainy historyczne i geograficzne, zapierająca dech w piersi przyroda i dzieła ludzkich rąk, obiekty chronione i odkrycia archeologiczne. Wszystko opatrzone pięknymi fotografiami oraz wzbogacone mapami państw.

Ponadto w ofercie wydawnictwa Reader’s Digest znajdziemy:

  • Słownik wizualny 5 języków – propozycję dla osób uczących się języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz polskiego.
  • Receptę na długie życie – książkę przygotowaną przy współpracy lekarzy i specjalistów, którzy radzą jak powstrzymać lżejsze i ciężkie choroby oraz utrzymać pełnię zdrowia.

Książki wydawnictwa Reader’s Digest można kupić:

  • w sprzedaży wysyłkowej
  • pod numerem telefonu: (022) 519 77 77
  • w księgarni firmowej: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy