Pomysły Wiadomości branżowe

Magazyn ?Witaj w Podróży? z nową formą reklamy oraz rekordową liczbą pobrań e-wydania

W październikowo-listopadowym numerze dwumiesięcznika „Witaj w Podróży” wydawca pisma (Tarsago Polska Sp. z o.o.) zastosował nową formę reklamy − wycięte w pierwszej okładce okno w kształcie produktu reklamowanego na rozkładówce otwierającej magazyn. Od czerwca br. pismo, oprócz wersji papierowej, dostępne jest także w postaci e-wydania, które pobrało już niemal

Teaser

W październikowo-listopadowym numerze dwumiesięcznika ?Witaj w Podróży? wydawca pisma (Tarsago Polska Sp. z o.o.) zastosował nową formę reklamy ? wycięte w pierwszej okładce okno w kształcie produktu reklamowanego na rozkładówce otwierającej magazyn. Od czerwca br. pismo, oprócz wersji papierowej, dostępne jest także w postaci e-wydania, które pobrało już niemal 9000 użytkowników.

Okładka najnowszego wydania magazynu ?Witaj w Podróży? ma specjalnie wycięte okno w kształcie aparatu fotograficznego ? jest to część reklamy umieszczonej na rozkładówce otwierającej. Kreacja przygotowana została dla firmy Olympus.

?Reklamodawcy szukają coraz bardziej kreatywnych sposobów, by wyróżnić się w reklamowym natłoku i zwrócić uwagę odbiorcy. Podążając za wymaganiami rynku, staramy się uzupełniać naszą ofertę o innowacyjne formy reklamowe. Naszemu klientowi zaproponowaliśmy spójną z tematyką numeru kreację, która ? mam nadzieję ? spodoba się również naszym czytelnikom??mówi Rajmund Tochwin, Dyrektor Działu Sprzedaży, Tarsago Polska.

Od czerwca br. magazyn ?Witaj w Podróży? jest również dostępny w postaci e-wydania w wersji na iPada (w sklepie AppStore), tablety z systemem Android (w sklepie GooglePlay) oraz w wersji webowej do przeglądania na domowym komputerze, dostępnej na www.kiosk.witajwpodrozy.pl. Jak dotąd e-wydanie pobrane zostało przez niemal 9000 czytelników, wśród których 52% stanowią użytkownicy iPadów. Aktualnie trwa kampania e-mailingowa promująca najnowszy numer dwumiesięcznika. W ramach promocji wszystkie e-wydania magazynu ?Witaj w Podróży? są dostępne bezpłatnie.

Nakład dwumiesięcznika ?Witaj w Podróży? wynosi 22 000 egz., a jego średnia prenumerata to 19 338 egz. (ZKDP: średnia prenumerata 6 ostatnich wydań ? dane za okres 06.2012-04.2013).

***

?Witaj w Podróży?jest magazynem podróżniczym. Podpowiada, dokąd warto pojechać i co zobaczyć. Publikuje turystyczne reportaże pisane przez najlepszych polskich dziennikarzy. ?Witaj w Podróży? nie tylko inspiruje, lecz także doradza we wszystkich istotnych dla turysty kwestiach. Informacje praktyczne znajdują się w każdym zamieszczonym artykule, a poradniki sprzętowe i problemowe ułatwiają realizację podróżniczych marzeń.

A to już wiesz?  Dyrektor IT ? zawód mocno niedoceniany

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy