Święta

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

Informacja prasowa Poznań, 27 października 2017 roku Podaruj bliskim to, co najlepsze Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który większość z nas czeka cały

Informacja prasowa
Poznań, 27 października 2017 roku

Podaruj bliskim to, co najlepsze
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który większość z nas czeka cały rok. Dla dorosłych wigilijny wieczór to przede wszystkim okazja do rozmowy i wspomnień, dla najmłodszych oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. Wszyscy czerpią z kolei ogromną radość ze wzajemnego obdarowywania się prezentami. Często zastanawiamy się, jaki podarunek będzie idealny i sprawi największą przyjemność naszym bliskim. Dla tych, którzy poszukują wyjątkowych prezentów, marka Ahmad Tea London przygotowała świąteczną kolekcję pełną magii.
Obdarowywanie prezentami jest miłe nie tylko dla osoby otrzymującej prezent, ale też dla obdarowującej. Jest częścią świąt, na którą czekamy z niecierpliwością, niezależnie od wieku. Poszukując prezentów dla naszych najbliższych zastanówmy się, czy nie są smakoszami herbaty. Tego, kto zimowe wieczory uwielbia spędzać z filiżanką rozgrzewającego naparu, z pewnością uszczęśliwi aromatyczna mieszanka znaleziona pod choinką. Szczególne, jeżeli wybierzemy herbatę zapakowaną w puszki w kształcie bombek czy świątecznego drzewka. Taką wyjątkową kolekcję przygotowała marka Ahmad Tea London.

MAGICAL TEA BUBBLES
Zestaw trzech rodzajów herbat zamkniętych w świątecznych bombkach idealnych do powieszenia na choinkę. Niezwykle eleganckie i szykowne, każda w innym szlachetnym kolorze: srebra, złota oraz miedzianego złota. To piękna ozdoba, która ucieszy każdego. W bombkach znajdują się klasyczne liściaste mieszanki: Earl Grey w srebrnej, English Tea No 1 w złotej oraz English Breakfast w miedzianej.
Cena: 16,99 zł

MAGICAL CHRISTMAS TREE CADDIES
Symbol Świąt Bożego Narodzenia, skrywający w sobie klasyczną czarną herbatę English Breakfast. Liście zamknięte zostały w puszkach w kształcie choinek, które dostępne są w dwóch kolorach: białym ze srebrnymi zdobieniami oraz niebieskim ze złotymi wzorami. To wyjątkowo eleganckie opakowania, które mogą stanowić element dekoracyjny świątecznego stołu lub same znaleźć się pod choinką.
Cena: 25,99zł

MAGICAL TEA COLLECTION
Kolekcja trzech klasycznych herbat zamkniętych w opakowaniu, przedstawiającym panoramę Londynu. Świąteczne akcenty, takie jak śnieżynki, gwiazdki oraz sanie Mikołaja, nadają mu uroczystego charakteru. W środku znalazły się trzy klasyczne mieszanki: English Breakfast, Earl Grey oraz English Tea No 1. Wszystkie szczelnie przechowywane w aluminiowych kopertach.
Cena: XXX
Cena: 24,99zł

Wesołych świąt!

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności.
Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy