Wiadomości branżowe

Marta Czartoryska-Żak w Grupie Wirtualna Polska

Marta Czartoryska-Żak VP ds. Marketingu i Komunikacji w Grupie Wirtualna Polska. Obok marketingu i PR, podlegać jej będą także zespół planowania mediów oraz dział badań. Marta wszystkie obowiązki związane z funkcją przejmie po urlopie macierzyńskim.Marta Czartoryska-Żak z rynkiem reklamowym związana jest od 1992 roku. Pracowała miedzy innymi w agencjach Young&Rubican

Marta Czartoryska-Żak VP ds. Marketingu i Komunikacji w Grupie Wirtualna Polska. Obok marketingu i PR, podlegać jej będą także zespół planowania mediów oraz dział badań. Marta wszystkie obowiązki związane z funkcją przejmie po urlopie macierzyńskim.

Marta Czartoryska-Żak z rynkiem reklamowym związana jest od 1992 roku. Pracowała miedzy innymi w agencjach Young&Rubican Poland oraz Grupie DDB Warszawa. Od 2008 roku zajmuje się marketingiem w spółkach medialnych. Piastowała m.in. funkcje Dyrektora Marketingu i Komunikacji Grupy Onet (2008-2010), Dyrektora ds. Komunikacji Multikina oraz Dyrektora ds. Online i Marketingu Strategicznego oraz Członka Zarządu w Grupie Eurozet (2011-2014).

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Cenzurka dla rodziców - specjalny sondaż Reader's Digest

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy