?Nasza piękna Polska? ? w fotografiach i historiach czytelników

We wtorek, 17 lipca, na tarasie Qchni Artystycznej zaprezentowano nowy dwumiesięcznik „Nasza piękna Polska” – pełen wspaniałych zdjęć magazyn tworzony przez czytelników dla czytelników, opowiadający o wszystkim, czym żyją ludzie w różnych zakątkach kraju, o tym co warto zobaczyć i poznać. Zaproszeni goście – wśród nich Klaudia Carlos, Tomasz Kammel, Jacek Wójcicki I Anna Esden-Tempska, redaktor naczelna nowego magazynu – odbyli niezwykłą podróż po Polsce. Przewodnikami byli Agata Młynarska i Jarosław Kret. Nie zabrakło wrażeń artystycznych i kulinarnych.

Podczas spotkania prezentującego nowy dwumiesięcznik „Nasza piękna Polska” Agata Młynarska i Jarosław Kret przybliżali gościom wiele ciekawych miejsc, między innymi: zamek w Krasiczynie, warszawskie skwery. O swoich ulubionych zakątkach Polski opowiadali Klaudia Carlos i Tomasz Kammel.
W podróż artystyczną porwał gości krakowianin – Jacek Wójcicki.
Ostatnim elementem spotkania była podróż kulinarna. Kiedy się zwiedza różne regiony Polski, nie sposób nie spróbować lokalnych przysmaków, dlatego specjalnie dla gości przygotowano m.in. podhalańskie sery, takie jak bundz, bryndza i oscypki z pomidorami, śląski żurek, chłodnik mazowiecki z botwiną.

Oprawa spotkania i atrakcje pozwoliły uczestnikom przenieść się do świata „Naszej pięknej Polski” – nowego czasopisma dla osób aktywnych, które chcą dzielić się z innymi tym, co w Polsce kochają najbardziej.

W każdym numerze znajdzie się coś ciekawego dla tych, którzy lubią podróże, przygody, spotkania. Będą tu opisy najciekawszych wycieczek, wspomnienia, zabawne historie, rady. Przedstawieni będą ludzie z pasją, którzy nie boją się iść za marzeniem. Hobbyści. Kolekcjonerzy. Ci, którzy chcą polecić innym swój ulubiony sport.

Wyjątkowość nowego czasopisma polega na tym, że jest on tworzony głównie przez czytelników, z nadsyłanych przez nich historii i zdjęć, dzięki czemu „Nasza piękna Polska” będzie pokazywać Polskę w sposób bardzo osobisty i emocjonalny.

Mamy nadzieję, że to będzie coś więcej niż magazyn – mówi Anna Esden-Tempska, redaktor naczelna „Naszej pięknej Polski”. – Chcemy, żeby w ten sposób tworzył się wielki klub przyjaciół. Klub ludzi, którzy chcą razem cieszyć się tym, co w naszym kraju wspaniałe i warte poznania. Będą spotykać się tu dobre emocje i optymizm ludzi z całej Polski.

W nowym dwumiesięczniku są różne działy i rubryki: podróże, najciekawsze imprezy, tradycje – te wielkie i te małe, rodzinne, przepisy na domowe przysmaki, ogrody, hobby… Każdy ma szansę stać się współtwórcą tego niezwykłego czasopisma. Pełno w nim zaproszeń do udziału w nieustającym konkursie na zdjęcia i historie. Najciekawsze nadesłane materiały znajdą się w druku. Na autorów czekają nagrody.

Wydawcą czasopisma „Nasza piękna Polska” jest Reader’s Digest. Pierwszy sierpniowo-wrześniowy numer ukaże się na rynku w końcu lipca. Magazyn ma format A4 i 64 strony. Planowany nakład to 40 tys. egzemplarzy. Dwumiesięcznik dostępny będzie w prenumeracie i w salonach sprzedaży prasy w cenie 19,90 zł.

Authors

Related posts

Top