Pomysły Wiadomości branżowe

Nowe propozycje Reader?s Digest poświęcone zdrowiu

Teaser

Na rynku ukazały się trzy nowe książki Reader?s Digest poświęcone zdrowiu: ?Zdrowe serce dzięki dobrej diecie?, ?Wygraj z cukrzycą? i ? Pokonaj raka?. Każde z wydawnictw powstało w oparciu o konsultacje ze specjalistami, opisuje najnowsze odkrycia w danej dziedzinie i zawiera kilkaset ilustracji, wykresów oraz przekrojów wzbogacających treść.

Już małe zmiany w codziennej diecie mogą przynieść wiele korzyści. Z najnowszą propozycją Reader?s Digest ?Zachowaj zdrowe serce dzięki odpowiedniej diecie? zadbasz o swoje serce, zrzucisz kilogramy, oczyścisz tętnice, nauczysz się zapobiegać cukrzycy, a także dodasz sobie energii. W książce znajdziesz między innymi prawdziwą definicję diety dobrej dla serca, ponad 100 łatwych przepisów na smakowite dania, 14-dniowy jadłospis ? by ułatwić start, liczne ćwiczenia, oraz ponad 500 konkretnych, przydatnych wskazówek i sztuczek, które pomogą utrzymać dietę.

Jak poradzić sobie z insulinoopornością oraz na dobre obniżyć poziom cukru we krwi?  Książka ?Wygraj z cukrzycą? ma na to prosty plan: JEDZ ? aby zgubić tłuszcz z brzucha i odzyskać wrażliwość na insulinę, dodaj do swojego jadłospisu smaczne i zdrowe potrawy; RUSZAJ SIĘ ? wykonuj proste ćwiczenia, aby zapewnić sobie panowanie nad poziomem cukru przez cały dzień; WYBIERAJ ? z cukrzycą da się wygrać, podejmując decyzję, że od dziś zapewniamy sobie odpowiednią ilość snu, walczymy ze stresem oraz staramy się wytrwać w postanowieniach. Na publikację składają się porady dietetyczne, dzięki którym możesz włączyć do menu smaczne i zdrowe potrawy, ćwiczenia, które poprawią sprawność fizyczną przy minimalnym wysiłku, propozycje zmian, które pozwolą ci w pełni korzystać z uroków życia oraz materiały motywujące do realizacji postanowień.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2030 roku aż o 75% zwiększy się na świecie zachorowalność na raka. Nowotwór staje się coraz większym wyzwaniem, ale coraz skuteczniej też potrafimy go leczyć. Książka ?Pokonaj nowotwór? przedstawia najnowszą wiedzę na temat zapobiegania, diagnozowania i leczenia tego groźnego schorzenia. W publikacji znajdziesz przystępny opis różnych chorób nowotworowych, wywiady z ekspertami, słowniczek z wyjaśnieniem najważniejszych pojęć specjalistycznych, a także przydatne adresy organizacji, poradni i stowarzyszeń zajmujących się tematyką onkologiczną. Książka wzbogacona została o 170 kolorowych ilustracji, diagramów oraz przekrojów.

Książki można kupić:             

?        w sprzedaży wysyłkowej

?        pod numerem telefonu: (022) 519 77 77

?        za pośrednictwem strony internetowej: www.sklep.digest.pl

Źródło Tarsago Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy