Wiadomości branżowe

Odwiedź Klub Bajek

22 grudnia wystartował Klub Bajek, nowa witryna internetowa oferująca elektroniczne publikacje dla dzieci – videobooki z bajkami. Bajki można oglądać online i offline zapisując je na dysku komputera lub na dowolnym nośniku pamięci. Serwis dostępny jest pod adresem www.klub-bajek.pl

Klub Bajek oferuje videobooki, czyli elektroniczne książki z animacją, muzyką i lektorem. Każdą bajeczkę można oglądać, słuchać, czytać online, a także zapisać na dysku komputera lub na dowolnym nośniku pamięci i odtwarzać nieograniczoną liczbę razy. Pliki dostępne są w popularnych formatach, dzięki czemu bajki można również nagrać na płytę CD lub DVD i odtwarzać na urządzeniu podłączonym do telewizora. Bajeczki są doskonałym prezentem dla dzieci, szczególnie przydatnym podczas dłuższych podroży lub wizyty u znajomych.

W ofercie dostępne są na początek dwie kolekcje – Przygody małych zwierzątek oraz Klasyczne bajki opowiedziane na nowo.

Przygody małych zwierzątek są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Bohaterami opowieści są małe zwierzątka, które przeżywają liczne przygody i w ten sposób zdobywają wiedzę o świecie. Każda historyjka uczy dziecko czegoś innego, np. że nie należy oddalać się od rodziców, że ćwiczenie czyni mistrza, że warto słuchać starszych.

Klasyczne bajki opowiedziane na nowo są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Każda ze znanych i lubianych bajek jest pięknie zilustrowana i zawiera morał określony w podtytule: m.in. opowieść o szacunku, opowieść o miłości, o troszczeniu się o innych. Do każdej opowieści rodzice mogą pobrać poradnik, w którym znajdują się podpowiedzi jak postępować, by pomóc dziecku rozwinąć pozytywną cechę, o której mowa w bajce. Krótki film prezentujący wybrane fragmenty bajek dostępny jest pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=JyalSiY7G6U

Aby kupić pojedyncze bajki, dowolne zestawy lub całe kolekcje wystarczy zarejestrować się na stronie www.klub-bajek.pl Każda osoba, która zarejestruje się w portalu Klub Bajek, a następnie zapisze się do newslettera otrzyma jedną publikację gratis.

Cena pojedynczej publikacji to 4,99 PLN. Możemy sami stworzyć i kupić zestaw składający się z więcej niż jednej bajki. Wówczas każdy kolejny zakupiony produkt będzie tańszy o 5% od poprzedniego.

Właścicielem witryny Klub Bajek jest wydawnictwo Reader’s Digest.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #jest   #krajach   #tym