Wiadomości branżowe

Polacy najbardziej sfrustrowani w małżeństwie?

Wielu naukowców dowodzi, że stałość uczuć to nie tylko u ludzi, ale nawet w całej przyrodzie wielka rzadkość, a jednak globalny sondaż miesięcznika Reader’s Digest  wykazał, że większość ankietowanych wybrałaby tę

Wielu naukowców dowodzi, że stałość uczuć to nie tylko u ludzi, ale nawet w całej przyrodzie wielka rzadkość, a jednak globalny sondaż miesięcznika Reader’s Digest  wykazał, że większość ankietowanych wybrałaby tę samą osobę, gdyby raz jeszcze miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Średnio, w 15 krajach, 68% procent powiedziałoby magiczne „tak“ temu samemu mężowi lub żonie. Rekord biją Chiny – tam aż 83% ankietowanych, mając wolny wybór, odnowiłoby swoje śluby. Wysokie notowania mają współmałżonkowie również w takich krajach jak Niemcy czy Australia.

W Polsce sytuacja nie wygląda zbyt różowo. Co prawda większość ankietowanych, bo 57%, poślubiłaby jeszcze raz tę samą osobę, ale to wynik dużo słabszy niż w innych krajach. Może wiosna to dobra okazja, żeby spróbować odnowić romans w starym związku?

 

Miesięcznik Reader’s Digest to najpopularniejszy magazyn na świecie, który co miesiąc trafia do niemal 80 milionów czytelników. Ukazuje się w 50 krajach i 21 językach. To magazyn o różnorodnej tematyce – od zdrowia, ekologii, po egzotyczne podróże i pasjonujące historie z życia.

Wydawnictwo Reader’s Digest jest częścią The Reader’s Digest Association, Inc. (www.rd.com), światowego wydawnictwa, które jest liderem marketingu bezpośredniego i tworzy książki, nagrania muzyki, wideo i publikacje w Internecie. Więcej informacji znaleźć można na stronie polskiej edycji www.digest.pl

 

A to już wiesz?  ?Kosmita? z ING w kolejnym wydaniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy