Wiadomości branżowe

Reader?s Digest na 52. Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie

Wydawnictwo Reader’s Digest zaprezentuje swoją bogatą ofertę na Międzynarodowych Targach Książki. W dniach 17-20 maja wszyscy odwiedzający stoisko targowe wydawnictwa przeniosą się do świata Reader’s Digest zlokalizowanego w pięknym, wiosennym ogrodzie.

Osoby odwiedzające stoisko wydawnictwa Reader’s Digest przeniosą się do pięknego ogrodu, w którego centrum znajduje się książkowy świat Reader’s Digest. W zależności od potrzeb i zainteresowań przez targowe dni każdy odwiedzający stoisko znajdzie coś dla siebie w różnych częściach naszego, książkowego świata, podzielonego na cztery obszary: dzieci, kuchnia, zdrowie, edukacja.

Specjalnie dla najmłodszych aktorki Paulina Holtz i Magdalena Stużyńska czytać będą „Najpiękniejsze baśnie świata i Polski”. Paulina Holtz będzie obecna na stoisku w sobotę w godzinach od 15 do 17. Baśni czytanych przez Magdalenę Stużyńską będzie można posłuchać w niedzielę w godzinach od 11 do 15. Dodatkowo przez cały czas na stoisku trwać będą zabawy dla dzieci, a także wyświetlane będą bajki z oferty wydawnictwa Reader’s Digest.

Osoby zainteresowane utrzymaniem zdrowej sylwetki i witalności organizmu będą miały okazję zapoznać się z najnowszą książką wydawnictwa Reader’s Digest – „Zdrowe kości, mięśnie, stawy”, która jest doskonałym poradnikiem na temat tego, jak zachować aktywność i witalność przez całe życie. Dodatkowo, każdy odwiedzający stoisko będzie miał okazję skorzystać z porad udzielanych przez zawodowego instruktora fitnessu.
 
Z instruktorem będzie się można spotkać w piątek w godzinach od 16 do 18, w sobotę od 14 do 16 oraz w niedzielę od 15 do 17. Natomiast wszystkim tym, którzy chcą zmierzyć swoje ciśnienie pomoże i dobrych rad udzieli profesjonalna pielęgniarka, która będzie obecna na stoisku wydawnictwa Reader’s Digest w piątek od godziny 12 do 16, w sobotę od godziny 11 do 14 oraz w niedzielę od godziny 11 do 15.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Reader’s Digest: sektor A, stoisko nr 163.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #European Trusted Brands   #jest   #krajach   #kraju