Wiadomości branżowe

Recepta na długie życie- nowość wydawnictwa Reader?s Digest

Poradnik Recepta na długie życie przedstawia wyniki najnowszych badań, zawiera rady najlepszych specjalistów, sięga do informacji zaczerpniętych z najbardziej cenionych czasopism medycznych. Pokazuje wszystko to, co naprawdę istotne,

Poradnik Recepta na długie życie przedstawia wyniki najnowszych badań, zawiera rady najlepszych specjalistów, sięga do informacji zaczerpniętych z najbardziej cenionych czasopism medycznych. Pokazuje wszystko to, co naprawdę istotne, żeby zachować dobre zdrowie i uchronić się przed chorobami.

Przełomowe odkrycia w medycynie zmieniły naszą wiedzę o starzeniu się. Choroby i niepełnosprawność wcale nie muszą automatycznie stać się elementem procesu starzenia. Miliony ludzi żyją dłużej BEZ raka, BEZ choroby Alzheimera, BEZ choroby serca, BEZ chronicznego bólu, BEZ zawału i wylewu.

Rak? Wcale nie jest nieuchronny. Uchronić się przed rakiem pomaga wiele rzeczy, na przykład częste jadanie przetworów z pomidorów, które są bogate w likopen, nieprzebywanie zbyt długo na słońcu i picie od czasu do czasu piwa. Choroba Alzheimera? Można uniknąć jej dzięki prostym zmianom w diecie i zapewniającym rozrywkę ćwiczeniom umysłu. Nie tylko chronimy w ten sposób mózg przed starzeniem się, ale nawet możemy odzyskać zdolność uczenia się i zapamiętywania. Cukrzyca? Wystarczy pić dwie szklanki odtłuszczonego mleka dziennie, żeby obniżyć ryzyko zachorowania aż o 62%.

Recepta na długie życie to książka wiarygodna. Oparta została na najnowszych badaniach medycznych, w tym 500 badaniach klinicznych. To książka aktualna. Jej treść skonsultowano z ponad 1000 czołowych lekarzy i naukowców, by poznać najlepsze i najskuteczniejsze sposoby zachowania zdrowia i powstrzymania ciężkich chorób. To książka charakteryzująca się wysoką jakością. Solidna twarda oprawa połączona została z 400 kolorowymi stronami. To książka niezbędna. Recepta na długie życie stanowi kompendium wiedzy, która pomoże przedłużyć życie, a nawet je uratować.

Recepta na długie życie to poradnik, który wyjaśnia, jak wieść zdrowe, szczęśliwe i długie życie.

tytuł: Recepta na długie życie

autorzy: Sari Harrar, Debra Gordon

tytuł oryginału: Long life prescription

liczba stron:400

miejsce wydania: Warszawa

rok wydania: 2010

oprawa: twarda

wymiary: 200×260 mm

wydawca: Reader’s Digest Przegląd Sp. z o.o.

ISBN: 978-83-60530-97-9

Cena: 119, 96 PLN

Wydawnictwo Reader’s Digest jest częścią The Reader’s Digest Association, Inc. (www.rd.com), światowego wydawnictwa, które jest liderem marketingu bezpośredniego i tworzy książki, nagrania muzyki, wideo oraz publikacje w Internecie. Więcej informacji na stronie polskiej edycji www.digest.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy