Wiadomości branżowe

Rusza wakacyjny konkurs dla pasjonatów podróży

Rusza wakacyjny konkurs Polska Wita, skierowany do wszystkich, którzy kochają podróże. Konkurs rozpoczyna się 25 lipca i potrwa 6 tygodni. Jest to doskonała okazja na wygranie atrakcyjnych nagród – wysokiej klasy aparatów cyfrowych z najnowszej serii Olympus Tough.

Wybierasz się w podróż tego lata? A może spędziłeś niezwykłe wakacje w ubiegłym roku? Niech wakacyjne pejzaże i piękne widoki staną się szansą na wygranie fantastycznych nagród! Weź udział w konkursie organizowanym przez magazyn i portal Polska Wita. Aby zostać zwycięzcą, wystarczy zebrać punkty – im więcej ich zdobędziesz, tym większa szansa na nagrodę!

Konkurs odbywa się na stronie www.polskawita.pl/konkurs i składa się z dwóch zadań. W ramach pierwszego z nich należy udzielić poprawnych odpowiedzi na dwa zamknięte pytania pojawiające się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki. Za każdą poprawną odpowiedź można uzyskać 1 punkt, a podpowiedzi łatwo da się znaleźć na stronach portalu. W drugim zadaniu należy wysłać mailowo „pocztówkę” (zdjęcie z podpisem) z wakacji lub napisać historyjkę na temat „Moje najlepsze/wymarzone wakacje”. Można wybrać to, co jest bliższe sercu – pomysłowe uchwycenie chwili za pomocą aparatu fotograficznego czy też kreatywne przelanie słów na papier, ważne jedynie by „pocztówki” i historie dotyczyły Polski. Za to zadanie, w zależności od oryginalności ujęcia tematu, przyznawanych jest od 0 do 20 punktów. Warto postarać się i wykazać wyobraźnią, a najlepsze „pocztówki” oraz historyjki zostaną opublikowane na stronach portalu.

Dwie osoby, które w danym tygodniu zgromadzą najwięcej punktów, otrzymają aparaty fotograficzne Olympus VG-120. Dodatkowo, uczestnik, który w trakcie trwania całego konkursu zdobędzie największą liczbę punktów, wygra nagrodę główną – aparat cyfrowy Olympus E-PL1 KIT! Kolejne 4 najlepsze wyniki nagrodzone zostaną: wodoszczelnym aparatem cyfrowym Olympus TG – 610 (2 sztuki) oraz aparatem cyfrowym Olympus VG-120 (2 sztuki).

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 5 września 2011 roku. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: [email protected], wpisując w tytule wiadomości „Konkurs Wakacyjny Polska Wita”. Do wiadomości muszą być dołączone dane teleadresowe, umożliwiające kontakt z uczestnikami. Wyniki końcowe zostaną opublikowane na stronie www.polskawita.pl do 10 września 2011 roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy