Single pokochają salsę

Noc z 29 na 30 listopada zwykle jest przepełniona wróżbami i przepowiedniami. Lanie wosku, karteczki z imionami ? kto nie pamięta tego typu zabaw? A wszystko po to, by znaleźć tego jedynego. Wróżby wróżbami, ale szczęściu należy nieco pomóc. Zamiast czekać z założonymi rękami na przysłowiowego ?księcia na białym koniu? warto pójść do miejsc gdzie można poznać kogoś interesującego.

Wyjdź z domu!

Idź na imprezę, dużo się uśmiechaj, baw się i tańcz! Ludzie szczęśliwi, z dużą energią przyciągają uwagę. Każda okazja do zawarcia nowej znajomości jest dobra, a taniec jest świetnym pretekstem do sprawdzenia czy ?iskrzy? między partnerami, bo często ?chemia? między kobietą a mężczyzną wytwarza się  w tańcu.

 Wybierz salsę

- Salsa jest tańcem, którego podstaw każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, bezkarnie flirtować i dobrze się bawić. Salsa bardzo ułatwia nawiązywanie nowych znajomości, zatem jest to doskonały taniec dla singli! Przypuszczam, że salsa będzie rządzić na nadchodzących imprezach andrzejkowych oraz w karnawale ? mówi  Agustin Egurrola, choreograf, założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Salsa to taniec stworzony dla singli, ponieważ zarówno w warstwie muzycznej, jak i tanecznej zapewnia pikantne doznania. Taka dawka energii, animuszu i temperamentu sugeruje, że między partnerami będzie się działo! Energetyczna muzyka, sensualne ruchy ? ten taniec wyzwala większą pewność siebie!

Poczuj kubańskie klimaty!

Salsoteki, warsztaty salsy oraz kursy tańca to świetne miejsce na zawieranie znajomości. Można też połączyć randkowanie z kursem i wybrać się na specjalne spotkania typu ?Speed Dating?.  Połączenie tego typu imprezy z tańcem pomoże uczestnikom nawiązać pierwszy kontakt. Wówczas łatwiej jest rozmawiać podczas tzw. szybkiej randki. ? Nie ma dobrej imprezy bez tańca. Ludzie się wtedy otwierają, nawiązują relacje. To jest taki rodzaj afrodyzjaku. ? wyjaśnia Egurrola.

Tego rodzaju imprezę organizuje Egurrola Dance Studio wraz z portalem Sympatia.pl w najbliższe Andrzejki 29 listopada.

Single Point organizowany przez Egurrola Dance Studio to wyjątkowa okazja dla kobiet i mężczyzn, którzy poszukują swojej drugiej połowy. Nigdy nie wiadomo, która z nadarzających się okazji okaże się tą właściwą. Dlatego warto tą noc spędzić w tańcu, przy dobrej muzyce, w wyjątkowym towarzystwie.

Przyjdź, naucz się salsy, znajdź swoją drugą połówkę na parkiecie! 

***

Nie masz planów na Andrzejki?
Chcesz poznać nowych ludzi, którzy lubią się bawić?
A może uwielbiasz taniec towarzyski, ale nie masz partnera?

29 listopada przyjdź na najlepszą imprezę andrzejkową dla singli

W programie:

- speed dating

- kurs tańca

- wieczorek taneczny z winem

29 listopada, start godz. 18:00
EDS Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91


dostarczył infoWire.pl
Źródło Egurrola Dance Studio. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top