Pomysły Wiadomości branżowe

Świąteczne propozycje wydawnictwa Reader?s Digest

Okres przedświąteczny to często czas nerwowego poszukiwania odpowiednich upominków dla naszych najbliższych. Wydawnictwo Reader’s Digest oferuje szeroką gamę książkowych propozycji – zaczynając od poradników, poprzez encyklopedie, kończąc na książkach o charakterze popularnonaukowym i edukacyjnym – i udowadnia, że czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała. A książka może okazać się najbardziej trafionym prezentem świątecznym.

Przygotowując ofertę dla czytelników, wydawnictwo stara się być źródłem inspiracji, informacji, nauki oraz zabawy. Swoje książki Reader’s Digest tworzy z myślą o osobach w każdym wieku, dzięki czemu są one doskonałym świątecznym prezentem dla każdego członka rodziny.

Co się sprawdza, a co nie. Wszystko, co najważniejsze o zdrowiu to książka, która zasługuje na szczególną uwagę. To poradnik, w którym czytelnicy znajdą wiele informacji na temat badań, terapii, lekarstw, suplementów diety, a także odpowiedzi na pytania – jak wpływa na nasze zdrowie wszystko to, co jemy, zażywamy, robimy i stosujemy w naszym domu. Nie jest to jedyny tytuł wydawnictwa poruszający tematykę zdrowotną. Nie musisz chorować – to kolejny, doskonały poradnik, który pokazuje jak wykorzystując wiedzę zawartą w książce w prosty sposób uchronić się przed drobniejszymi schorzeniami oraz poważnymi chorobami.

Tytułami, które z pewnością ucieszą miłośników przyrody są dwie nadzwyczajne pozycje: ABC Ogrodnictwa oraz Encyklopedia roślin domowych. Pierwsza z nich to doskonały przewodnik po świecie roślin ogrodowych, adresowany zarówno do nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych ogrodników. Z kolei Encyklopedia roślin domowych została napisana z myślą o tych, którzy szukają pomysłów na aranżację domowych wnętrz i porad dotyczących pielęgnacji roślin doniczkowych.

Interesującą propozycją może okazać się także książka o intrygującym tytule – Sprawny umysł. To niezwykła lektura, która zabierze czytelników w fascynującą podróż po tajemnicach ludzkiego mózgu. Podsunie proste ćwiczenia, gry i zabawy logiczne, które pozwolą poprawić pamięć, koncentrację, zdolność uczenia się, umożliwiając tym samym stopniowe i efektywne usprawnianie pracy naszego umysłu.

Kulinarną propozycją wydawnictwa jest książka Potrawy babuni szybko i tanio, która odsłania kuchenne sekrety babć z całego świata i pozwala je wykorzystać w prosty i przyjemny sposób. Książka obfituje w porady dotyczące przyrządzania i gotowania mięsa, preparowania ryb i owoców morza. Omawia również zasady i reguły obowiązujące przy przygotowywaniu owoców i warzyw oraz techniki i terminologię związaną z wypiekami.

Książki wydawnictwa Reader’s Digest można kupić:             

·        w sprzedaży wysyłkowej

·        pod numerem telefonu: (022) 519 77 77

·        w księgarni firmowej: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

·        za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Reader’s Digest:

         www.digest.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy