Aktualności Hobby

Tango Passion bije Rekord Polski!

Już 13 października 2018 roku, w ramach uroczystego zakończenia sezonu letniego, Świnoujska klubokawiarnia Tango Passion Cafe Club podejmie się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango

Data publikacji: 2018-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tango Passion bije Rekord Polski!
Kategoria: Hobby

Już 13 października 2018 roku, w ramach uroczystego zakończenia sezonu letniego, Świnoujska klubokawiarnia Tango Passion Cafe Club podejmie się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango jednocześnie.

Tango Passion bije Rekord Polski! Hobby,  - Już 13 października 2018 roku, w ramach uroczystego zakończenia sezonu letniego, Świnoujska klubokawiarnia Tango Passion Cafe Club podejmie się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango jednocześnie.

Już 13 października 2018 roku, w ramach uroczystego zakończenia sezonu letniego, Świnoujska klubokawiarnia Tango Passion Cafe Club podejmie się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango jednocześnie.

Tango Passion Cafe Club to miejsce inne niż wszystkie. Klubokawiarnia łączy w jednym miejscu taniec, muzykę no i przede wszystkim, gorące tango. Na miejscu prowadzone są lekcje, podczas których można nauczyć się tańczenia tanga od podstaw oraz warsztaty, w trakcie których można szlifować kroki. Poza tangiem, w Tango Passion Cafe Club spotkamy też blues i jazz i to na żywo!

Bicie rekordu odbędzie się w budynku klubokawiarni, w Świnoujściu, przy ulicy 11 listopada 10. Rozpoczęcie wspólnego, rekordowego tańca zaplanowano na godzinę 19.00.

Aby rekord został pobity, w sobotę 1 września, tango musi zatańczyć minimum sto osób. 

Trzymamy kciuki!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy