Torus na siatkarskim podium

28 czerwca na sopockiej plaży odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Business Cup Sopot 2014. Wystartowało w nim 26 teamów reprezentujących 23 firmy i 4 województwa, a firma Torus, deweloper Alchemii, zajęła w nim II miejsce.

Zacięta rywalizacja

Podczas sobotnich rozgrywek panowała bardzo zmienna aura, raz słońce, raz deszcz, jednak zawodnikom nie przeszkodziło to w zaciętej rywalizacji. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a wystartowało w nim aż 26 teamów, które reprezentowały 23 firmy z 4 województw (pomorskiego, mazowieckiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego). Trzyosobowa reprezentacja firmy Torus, po zaciętej walce zajęła ostatecznie II miejsce. Zwyciężyła ekipa PK Energia, a trzecie miejsce na podium przypadło Ennovatio.

Sportowy biznes

Jak się okazało, biznes deweloperski może być ze sportem bardzo blisko związany, zarówno poprzez swoją podstawową działalność, jak również dodatkowe aktywności. W kompleksie Alchemia, którego deweloperem jest Torus, znajduje się największe w Trójmieście, ogólnodostępne centrum rekreacyjno-sportowe. Torus jest zarówno częstym sponsorem różnego rodzaju wydarzeń sportowych (sponsorował triathlonowe występy Iwony Guzowskiej oraz tegoroczny Beach Volleyball Business Cup), jak również ich aktywnym uczestnikiem. - W naszej codzienności spotykamy się z wieloma, charakterystycznymi dla sportu elementami. W biznesie deweloperskim także liczy się solidne przygotowanie, strategia, taktyka działań czy doświadczenie. Na rynku rywalizujemy z wieloma zawodnikami, pokonujemy kryzysy i finiszujemy. Cechy sportowca są więc bardzo przydatne ? komentuje Natalia Manuszewska z firmy Torus.

Informacje dodatkowe

Beach Volleyball Business Cup to adresowany do biznesu turniej siatkówki plażowej. Celem wydarzenia jest tworzenie unikalnej w skali kraju, kultury biznesowej, która przyczyni się do budowania strategicznej przewagi rynkowej, promowania etycznej kultury organizacyjnej, budowania, podtrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych. Tegoroczny turniej będzie już czwartą edycją tego wydarzenia. 26 czerwca w kompleksie Alchemia w Gdańsku odbyło się losowanie par turniejowych, a rozgrywki odbyły się 28 czerwca na plaży w Sopocie. Firma Torus była Patronem tegorocznego BVB CUP 2014.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Alchemia. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top