Wiadomości branżowe

Transmisja koncertu jazzowej formacji KoLeLu ? tylko na NuPlays

22 kwietnia w warszawskim Klubie Powiększenie odbędzie trzeci już koncert w ramach Sceny Intuitywnej Domu Wydawniczego For Tune. Tym razem zagra KoLeLu - nowy zespół polskiej sceny jazzowej, składający się z uznanych muzyków: Wojciecha Konikiewicza, Piotra Leniewicza oraz Karola Ludewa. Transmisję na żywo tego koncertu będzie można obejrzeć na NuPlays. KoLeLu (Konikiewicz - Leniewicz - Ludew)

22 kwietnia w warszawskim Klubie Powiększenie odbędzie trzeci już koncert w ramach Sceny Intuitywnej Domu Wydawniczego For Tune. Tym razem zagra KoLeLu – nowy zespół polskiej sceny jazzowej, składający się z uznanych muzyków: Wojciecha Konikiewicza, Piotra Leniewicza oraz Karola Ludewa. Transmisję na żywo tego koncertu będzie można obejrzeć na NuPlays.

KoLeLu (Konikiewicz – Leniewicz – Ludew) to nowy zespół, działający od lata 2013 roku w składzie: Wojciech Konikiewicz – gitara, Piotr Leniewicz – bas, Karol Ludew – perkusja. Basista i perkusista tworzą czołową polską, rockową sekcję rytmiczną. Są także członkami zespołów takich jak Tilt i Złodzieje Oklasków oraz metalowego Semantik Punk, który za swoją płytę pt. “abcdefghijklmnoprstuwxyz”, nagraną w USA przy współpracy z Rossem Robinsonem (producentem zespołów takich jak Slipknot czy Sepultura), zdobył znakomite recenzje w czołowych pismach na całym świecie.

Koncert zespołu KoLeLu to trzecie już wydarzenie na Scenie Intuitywnej organizowane przez Dom Wydawniczy For Tune. Formacji towarzyszyć będzie mistrz ceremonii serii koncertów ? Ryszard Wojciul, który zagra na saksofonach i klarnetach.

Dzięki NuPlays fani jazzu na całym świecie mogą obejrzeć transmisję na żywo tego koncertu ? na ekranie swojego komputera lub telewizora. Start o godzinie 20:00.

Bilety na ten wirtualny koncert w cenie 9,90 zł, dostępne są tutaj:  
http://nuplays.pl/artist/23561/for-tune

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie:
https://www.facebook.com/events/685967678127305/?fref=ts

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów, NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

A to już wiesz?  Silne marki finansowe nie tracą zaufania Polaków nawet w czasach kryzysu gospodarczego

Więcej informacji dostępnych jest na http://blog.nuplays.pl/ oraz http://nuplays.pl/

 

 

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy