Aktualności Hobby

W Iwkowej będą bić pierogowy rekord Guinnessa. Czy dadzą radę?

Data publikacji: 2019-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Iwkowej będą bić pierogowy rekord Guinnessa. Czy dadzą radę?
Kategoria: Hobby

Już 15 września 2019 roku podczas Święta Suszonej Śliwki w Gminie Iwkowa, na terenie Stadionu KS Olimpia Kąty będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odbędzie się oficjalna próba pobicia światowego rekordu Guinnessa na najwięcej pierogów ulepionych w godzinę przez jedną osobę.

W Iwkowej będą bić pierogowy rekord Guinnessa. Czy dadzą radę? Hobby,  - Już 15 września 2019 roku podczas Święta Suszonej Śliwki w Gminie Iwkowa, na terenie Stadionu KS Olimpia Kąty będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odbędzie się oficjalna próba pobicia światowego rekordu Guinnessa na najwięcej pierogów ulepionych w godzinę przez jedną osobę.

Już 15 września 2019 roku podczas Święta Suszonej Śliwki w Gminie Iwkowa, na terenie Stadionu KS Olimpia Kąty będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odbędzie się oficjalna próba pobicia światowego rekordu Guinnessa na najwięcej pierogów ulepionych w godzinę przez jedną osobę. Start rekordowej próby zaplanowano na godzinę 16.00.

Aby udało się pobić rekord Guinnessa, należy w ciągu jednej godziny przygotować minimum 700 sztuk pierogów, które muszą być po przygotowaniu od razu gotowe do zjedzenia.

Poza rekordowym przedsięwzięciem tego dnia na uczestników wydarzenia czeka cała masa innych atrakcji. Zapraszamy! 

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/swieto-suszonej-sliwki-2019/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy