Aktualności Hobby

W Jastrowiu zorganizują największą w Polsce lekcję historii

Data publikacji: 2019-08-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Jastrowiu zorganizują największą w Polsce lekcję historii
Kategoria: Hobby

Już 10 sierpnia 2019 roku w Jastrowiu, z inicjatywy Ośrodka Kultury w Jastrowiu odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję historii.

W Jastrowiu zorganizują największą w Polsce lekcję historii Hobby,  - Już 10 sierpnia 2019 roku w Jastrowiu, z inicjatywy Ośrodka Kultury w Jastrowiu odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję historii.

Już 10 sierpnia 2019 roku w Jastrowiu, z inicjatywy Ośrodka Kultury w Jastrowiu odbędzie się oficjalna próba ustanowieniaRekordu Polski na największą lekcję historii. Aby udało się ustanowić rekord w wydarzeniu musi wziąć udział przynajmniej 100 osób, które przez minimum 30 minut będą aktywnie uczestniczyły w prowadzonej lekcji historii.

Ustanawianie rekordu odbędzie się na terenie przy ul. Wojska Polskiego w Jastrowiu (woj. wielkopolskie). Planowana godzina rozpoczęcia to 16:00.

Historyczny rekord będzie ustanawiany w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to jeden z wielu elementów edukacyjno-rozrywkowych podczas VIII Areny Festiwal 1. Dzień Wolności w Jastrowiu. Ta impreza to jedno z największych tego typu wydarzeń w całej Polsce.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/viii-arena-festiwal-1-dzien-wolnosci/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy