Walcz i wygraj z bólem. Skuteczne sposoby łagodzenia bólu stawów, pleców, głowy i wielu innych

Uśmierz bóle barku za pomocą puszki z zupą, wylecz zapalenie zatok chrzanem, pozbądź się dolegliwości związanych z hemoroidami zimną czarną herbatą, złagodź bóle wywołane przez haluksy mrożonymi warzywami. Książka Walcz i wygraj z bólem prezentuje setki sprawdzonych metod, dzięki którym zapomnimy o bólu.

Bóle mięśni, stawów, głowy, pleców, dolegliwości żołądkowe… 80 proc. wszystkich bólów można dziś uśmierzyć. Najnowsza propozycja wydawnictwa Reader’s Digest Walcz i wygraj z bólem to zbiór cennych wskazówek i rozwiązań opartych na badaniach naukowych oraz konsultacjach z lekarzami i specjalistami zajmującymi się leczeniem bólu. Książka odsłania najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia oraz łagodzenia bólu.

Nie każdy wie, że ból po oparzeniu słonecznym można złagodzić, dodając do ciepłej kąpieli mąkę owsianą – zawarta w niej witamina E ma silne działanie przeciwzapalne. Bóle menstruacyjne możemy z kolei uśmierzyć, uciskając kilka razy w ciągu dnia środek górnej wargi (tuż pod nosem) przez jedną minutę, co kwadrans. Na bolące kolana natomiast błyskawicznie pomoże mieszanka olejków eterycznych - imbirowego i pomarańczowego.

Największym wrogiem bólu są regularne ćwiczenia fizyczne. W poradniku Walcz i wygraj z bólem znajdziemy zestawy ćwiczeń opracowane z myślą o różnych rodzajach dolegliwości, takich jak bóle pleców, bóle stóp i kostek czy bóle szyi i stawu skroniowo-żuchwowego. Wszystkie ćwiczenia oparte są na delikatnych, terapeutycznych ruchach i opracowane zostały przez specjalistów leczenia bólu i rehabilitacji.

Dzięki książce Walcz i wygraj z bólem można się nauczyć rozszyfrowywać tajny język bólu, zdobyć informacje, które są potrzebne, by uzyskać skuteczną pomoc od lekarza, a także odkryć, jak wypróbowane i sprawdzone domowe sposoby leczenia mogą podnieść skuteczność zażywanych leków.

Z książką Walcz i wygraj z bólem uzyskamy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujemy, żeby pomóc sobie i całej swojej rodzinie w bólach różnego rodzaju.

 

Do kupienia w:

·        w sprzedaży wysyłkowej

·        pod numerem telefonu: (022) 519 77 77

·        w księgarni firmowej: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

·        za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Reader’s Digest: www.digest.com.pl

tytuł: Walcz i wygraj z bólem

podtytuł: Nowe skuteczne sposoby łagodzenia bólu stawów, pleców, głowy i wielu innych

autorzy: Dorothy Foltz-Gray

tytuł oryginału: Make Pain Disappear

liczba stron: 352

miejsce wydania: Warszawa

rok wydania: 2012

oprawa: twarda

wymiary: 20,5 x 26 cm

wydawca: Reader’s Digest

ISBN: 978-83-7684-071-0

Premiera: 16 czerwca 2012 r.

Cena: 129, 96 PLN

Authors

Related posts

Top