Wędkujesz? Idź na łowy do Lidla

Odpowiednie przygotowanie do sezonu wędkarskiego to podstawa. Już od czwartku 17 kwietnia w sklepach Lidl dostępna będzie oferta, w której znajdzie się niezbędne wyposażenie dla każdego wędkarza. 

Pasjonaci wędkowania w najnowszej ofercie Lidla mogą znaleźć wiele profesjonalnych akcesoriów marki Crivit.

Rozbudowany komplet do połowu ryb słodkowodnych lub morskich, z wysokiej jakości wędką w wygodnej torbie (111 zł), przydatny będzie nawet dla doświadczonych wędkarzy. Do wyboru są zestawy do łowienia ryb morskich, do wędkarstwa gruntowego, wędkarstwa spinningowego oraz specjalny zestaw do połowu karpia. Do wędki można dobrać również stojak teleskopowy (49,99 zł) z regulowaną wysokością i trójnożnym statywem.

W sprzęcie wędkarskim ważną rolę odgrywa kołowrotek. W ofercie Lidla znajdzie się kołowrotek z wolnym biegiem 3000-S lub 5000-S (79,90 zł), specjalnie dopasowany do wędkarstwa gruntowego. Dla początkujących polecamy kołowrotek z lekką obudową z tworzywa sztucznego (29,99 zł).

Komplet akcesoriów wędkarskich (34,99 zł), m.in.  do połowu nocnego, łowienia gruntowego i spławikowego, z pewnością powinien znaleźć się w wodoodpornej, pełnej przegródek torbie wędkarskiej (119 zł). Warto zaopatrzyć się także w inne niezbędne akcesoria, jak np. haczyki (17,99 zł), przynęty w postaci ciasta wędkarskiego z naturalnych składników (12,99 zł) oraz świetliki wędkarskie, idealne do nocnych połowów (14,99 zł).

Dodatkowo, w ofercie dostępne są wytrzymałe i wodoszczelne wodery (79,90 zł). Posiadają elastyczną gumę w pasie chroniącą przed przedostawaniem się wody, regulowane szelki z zapięciami na praktyczne klipsy oraz wszyte kalosze z profilowaną podeszwą.

 

Źródło Lidl. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top