Wiadomości branżowe

Wystawa zdjęć z miesięcznika Reader?s Digest ?Lepsze strony życia?

Redakcja miesięcznika Reader?s Digest zaprasza do obejrzenia wystawy LEPSZE STRONY ŻYCIA prezentującej zdjęcia z polskich i zagranicznych edycji tego znanego na całym świecie magazynu, który ukazuje się w 20 językach i co miesiąc jest

Redakcja miesięcznika Reader?s Digest zaprasza do obejrzenia wystawy LEPSZE STRONY ŻYCIA prezentującej zdjęcia z polskich i zagranicznych edycji tego znanego na całym świecie magazynu, który ukazuje się w 20 językach i co miesiąc jest czytany przez około 100 milionów ludzi w różnych krajach. Wystawa trwa od 27 kwietnia do 27 maja 2006 roku i oglądać ją można na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie. 

Dwadzieścia fotografii przedstawia ludzi, którzy zwracają naszą uwagę na LEPSZE STRONY ŻYCIA. Łączy ich to, że są zwyczajnymi, a zarazem wyjątkowymi osobami ? każda na inny sposób, w innej dziedzinie czyni coś co sprawia, że nasz świat jest trochę lepszy. 

Wszyscy oni mają marzenia, swoje pasje i starają się  widzieć w życiu przede wszystkim dobre strony. To daje im siłę. Warto przyjrzeć się tym osobom, a w ich historiach szukać inspiracji ? mówi Anna Esden-Tempska, redaktor naczelna polskiej edycji miesięcznika Reader?s Digest.

Wernisaż wystawy LEPSZE STRONY ŻYCIA został połączony z finałem konkursu HEROSI Z SĄSIEDZTWA, w którym wzięło udział prawie 200 osób, przede wszystkim licealistów. Zadaniem konkursowym było napisanie tekstu do stałej rubryki w miesięczniku ukazującej się od prawie 11 lat właśnie pod tytułem ?Herosi z sąsiedztwa?. Uczestnicy konkursu mieli opisać osoby, które z najbardziej ludzkiego odruchu serca pomagają innym. 

Wystawę przygotowano we współpracy z Yours Gallery. Patronat medialny: ?Cogito?, ?Dlaczego? i ?Gazeta Studencka

A to już wiesz?  Polacy w tym roku wydadzą na święta mniej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy