Aktualności Hobby

JESIENNE DRZEWA – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

JESIENNE DRZEWA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 10 listopada, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego

Data publikacji: 2018-11-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: JESIENNE DRZEWA – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ
Kategoria: Hobby

JESIENNE DRZEWA – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ 10 listopada, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

JESIENNE DRZEWA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ Hobby,  - JESIENNE DRZEWA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 10 listopada, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

JESIENNE DRZEWA – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

10 listopada, godz. 13:00 – 15:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Jesień nie zawsze musi kojarzyć się z szarością i ponurą aurą. Wystarczy tylko spojrzeć na drzewa, które właśnie o tej jedynej porze roku, mienią się niezwykle bogatą paletą kolorów. Warto zachować więc ten obrazek na dłużej, np. jako jesienno-zimową dekorację domu. Podczas warsztatów stworzymy na profesjonalnych podobraziach malarskich kompozycje przedstawiające różnokolorowe drzewa. Wykorzystamy do tego m.in. markery i farby, ale także guziki o różnych barwach i kształtach, listki wycięte z kolorowych papierów za pomocą ozdobnych dziurkaczy, a także pestki dyni pomalowane wcześniej farbami w różnych barwach. Przyłączcie się do wspólnego tworzenia!

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy