Aktualności Hobby

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8: EPEE – ŁÓDŹ

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8 7 grudnia, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym

Data publikacji: 2019-11-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8: EPEE – ŁÓDŹ
Kategoria: Hobby

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8 7 grudnia, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8: EPEE - ŁÓDŹ Hobby,  - SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8 7 grudnia, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #8

7 grudnia, godz. 12:00 – 18:00

Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

 

Empik oraz Epee zapraszają na ósme z cyklu comiesięcznych spotkań z grami planszowymi skierowanych do wszystkich, którzy szukają sposobu na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, rodziną lub osobami nowopoznanymi niekoniecznie przed komputerem czy telewizorem. Obecne planszówki to już nie tylko rzucanie kośćmi i przesuwanie pionków po planszy, ale rozbudowane oraz doskonale skonstruowane gry towarzyskie i strategiczne. Dlatego są też doskonałym pomysłem na prezent dla każdego – bez względu na wiek – z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Twórcy gier prześcigają się w pomysłach na mechanikę rozgrywki oraz nietuzinkowe zadania dla graczy. Będzie można przekonać się o tym osobiście, sprawdzając swoje umiejętności zarówno w nowościach oferowanych przez firmę Epee, jak i jej bestsellerach. Na stolikach do gry pojawią się więc m.in.: „Państwa miasta”, „Nie mów TAK, Nie mów NIE”, „Escape Room” oraz „Ręka mnie nęka”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy