Aktualności Hobby

Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź

Festiwal Gier Planszowych w Porcie

Data publikacji: 2018-10-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź
Kategoria: Hobby

Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź

Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź Hobby,  - Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź

Idealna na jesienne wieczory oraz weekendowe zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię i wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji zarówno u dzieci, jak i dorosłych! Mowa o popularnej planszówce, która nie tylko nie odeszła do lamusa ale przeżywa właśnie swój renesans. Najnowsze edycje, hity sezonu i absolutne klasyki planszówek będzie można poznać, obejrzeć, a także przetestować podczas Festiwalu Gier Planszowych, który odbędzie się w najbliższy weekend w Porcie Łódź przy salonie Empik.

Najnowsze planszówki podejmują różnorodne tematy i posiadają fabułę o różnym stopniu trudności. Zatem w gry planszowe może grać każdy bez względu na wiek i zaawansowanie. Wystarczą chęci! A tych z pewnością nie zabraknie podczas najbliższej edycji Festiwalu Gier Planszowych, która odbędzie się w Łodzi 6 i 7 października w Porcie Łódź. Do wspólnej zabawy i emocjonujących rozgrywek, Centrum oraz sklep Empik zapraszają w godzinach 12:00 – 18:00. Wydarzenie to świetna okazja by oderwać się od telewizora, komputera czy telefonu i przenieść z rodziną oraz przyjaciółmi w wypełniony emocjami świat gier.

Podczas Festiwalu Gier Planszowych będzie można oczywiście spotkać się z wydawcami i twórcami gier, m. in Rebel, Fox Games, Trefl, Zielona Sowa, Nasza Księgarnia, Egmont, Winning Moves, Granna, TM Toys, Mattel, Tactic, Portal Games, Hipokampus, MDR Dystrybucja, Epee.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy