Wiadomości branżowe

Gwiazdkowe prezenty wydawnictwa Reader?s Digest

Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany przez nas czas w roku. To także niewątpliwie czas, który sprzyja czytaniu książek. W końcu możemy odpocząć od pracy i zmartwień, oddając się temu, na co nie możemy pozwolić sobie na co dzień. Wydawnictwo Reader’s Digest proponuje kilka pozycji książkowych, które mogą umilić świąteczny czas lub stanowić ciekawy prezent pod choinkę dla naszych bliskich. Wśród nich znalazły się Przepyszne ziemniaki, Sekrety najbardziej niezwykłych miejsc na świecie i Niestrudzony Pielgrzym Miłości. Wszystkie w twardych okładkach i atrakcyjnej szacie graficznej.

Przepyszne ziemniaki to 222 ciekawe przepisy i pomysły na potrawy z ziemniaków, informacje o historii, pochodzeniu, wartościach odżywczych i odmianach oraz wiele praktycznych porad. Ta propozycja wydawnictwa Reader’s Digest uczy jak krok po kroku przygotować rozmaite dania z ziemniaków, a dodatkowo stanowi skarbnicę wiedzy na temat tego warzywa. Prezentuje przepisy na lokalne, klasyczne potrawy, a także przepisy z całego świata. Tym samym udowodnia, że jest tyle sposobów przyrządzania ziemniaków, że można by je jeść bez znudzenia prawie przez cały rok. Książka podzielona jest na dziewięć rozdziałów, a zawarte w niej przepisy ilustrowane są kuszącymi fotografiami. Od przekąsek i przystawek, przez zupy, sałatki, potrawy dla wegetarianów i… ziemniaczane słodycze oraz wypieki. Propozycje na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje spodobają się nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

Cena: 99,60 PLN

Sekrety najbardziej niezwykłych miejsc na świecie to wyprawa, którą możemy odbyć nie ruszając się nawet na krok z własnego wygodnego fotela. Dzięki tej książce wydawnictwa Reader’s Digest możemy zwiedzić niemal 60 wyjątkowych miejsc świata. Sekrety najbardziej niezwykłych miejsc na świecie to nie tylko zwiedzanie najpiękniejszych miejsc na świecie, to także fascynujące opowieści, anegdoty, opisy oraz legendy. To przyjemność dla oczu, a także wielkie emocje i radość z odkrywania. Dzięki ponad 500 wspaniałym fotografiom i ilustracjom można dotrzeć do samego serca cudów świata. Nie sposób nie dać się im oczarować.

Cena: 129,60 PLN

Papież pielgrzym – tak najczęściej określano Jana Pawła II. Szczególnym wymiarem jego pontyfikatu były podróże: Zostając biskupem Rzymu i papieżem w tej epoce wędrowców, musiałem i ja stać się wędrowcem – wyznał Jan Paweł II. Książka Niestrudzony Pielgrzym Miłości  jest wspomnieniem najważniejszych wydarzeń z 25 lat papieskich pielgrzymek i skarbnicą wiedzy o naszym wielkim rodaku. To także reportaże i relacje ludzi, którzy go spotkali, setki fascynujących zdjęć, kolorowe mapki ilustrujące trasy pielgrzymek i pasjonujący opis sylwetek świętych. Dzieje, na niemal 500 stronach książki, układają się w niezwykłą opowieść, przedstawiającą krok po kroku, niezwykłe życie niezwykłego człowieka. Jan Paweł II podczas swojego pontyfikatu odbył 104 podróże zagraniczne, odwiedził 129 państw i 617 miejscowości. W drodze spędził 543 dni i 55 minut, przemierzył tysiące kilometrów.

Cena: 119,96 PLN

 

Similar Posts