Aktualności Hobby

Kreatywne warsztaty z Loesje w Wola Parku

Data publikacji: 2018-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kreatywne warsztaty z Loesje w Wola Parku
Kategoria: Hobby

Kreatywne pisanie z Loesje to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są te najbardziej inspirujące. Chcesz spróbować? Przyjdź w najbliższą sobotę o godz. 15:00 do Ogrodu Wola w Wola Parku.

Kreatywne warsztaty z Loesje w Wola Parku Hobby,  - Kreatywne pisanie z Loesje to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są te najbardziej inspirujące. Chcesz spróbować? Przyjdź w najbliższą sobotę o godz. 15:00 do Ogrodu Wola w Wola Parku.

Kreatywne pisanie z Loesje to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są te najbardziej inspirujące. Chcesz spróbować? Przyjdź w najbliższą sobotę o godz. 15:00 do Ogrodu Wola w Wola Parku na jedyne w swoim rodzaju, bezpłatne warsztaty w plenerze.

Loesje [luszje], czyli po polsku Lusia – to imię młodej Holenderki, które od ponad 30 lat gości na czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami. Loesje to także grupa ludzi działających na całym świecie, również w Polsce, na rzecz kreatywności, wolności słowa i aktywizmu społecznego. Chcesz ich poznać? Weź udział w bezpłatnych warsztatach 30 czerwca, gdzie w Ogrodzie Wola zlokalizowanym przy Parku Ulricha, będziemy pisać na tematy związane z ogrodami miejskimi, miejską ekologią, Wolą i odpoczynkiem w mieście.

Co dadzą Ci warsztaty z Loesje?

Kreatywne pisanie z Loesje pobudza twórcze myślenie, inspiruje do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Zajęcia rozwijają umiejętność wykorzystywania języka poprzez współdziałanie w grupie. Skłaniają do refleksji nad znaczeniem słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi. Ponadto masz okazję spędzić sobotnie popołudnie wśród zieleni, w Ogrodzie Wola, w miłej atmosferze i poznać ciekawych ludzi. Przekonaliśmy Cię? Zapisz się na warsztaty! Wyślij swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kielbasa krakowska balcerzak   #kielbasa krakowska ceny   #kiełbasa ala krakowska   #kiełbasa krakowska a żywiecka   #kiełbasa krakowska alergeny   #kiełbasa krakowska allegro   #kiełbasa krakowska animex   #kiełbasa krakowska auchan   #kiełbasa krakowska bacówka   #kiełbasa krakowska bez peklosoli   #kiełbasa krakowska bez wędzenia