Żywność

Majówka 2015 ? sezon piknikowy czas zacząć!

Majówka 2015 ? sezon piknikowy czas zacząć!

Majówka za pasem, a wciąż nie masz pomysłu, jak ją spędzić? Długi weekend to idealny czas na rozpoczęcie sezonu piknikowego. Spotkanie w słoneczny dzień na świeżym powietrzu ze znajomymi pozwoli naładować baterie po zimie. Piękna pogoda, pyszne jedzenie i dobre towarzystwo to recepta na udany piknik.

Co warto ze sobą zabrać na taki wypad? Przede wszystkim koc lub turystyczną kołdrę np. Soft Line Wendre, na których będzie można usiąść i rozłożyć cały ekwipunek. Przyda się kilka małych poduszek, aby móc wygodnie się położyć w czasie czytania książki czy pierwszego w tym sezonie opalania. Idealnie sprawdzą się jaśki Cosiness Polycotton Wendre. Na pikniku nie może zabraknąć przekąsek w postaci świeżych owoców i warzyw, ulubionego pieczywa czy deski serów. Pyszne, zdrowe koktajle zamknięte w retro butelkach z korkiem nie tylko będą bombą witaminową, ale też świetnie ugaszą pragnienie podczas tych pierwszych, słonecznych dni.

Piknik to idealny pomysł na majówkę, bo nie wymaga dużego nakładu finansowego czy czasowego. Wystarczy spakować niezbędne rzeczy, wsiąść na rower i wspólnie ze znajomymi ruszyć w plener. Dobra zabawa gwarantowana!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy