Aktualności Hobby

MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

Data publikacji: 2018-06-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ
Kategoria: Hobby

MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ 23 czerwca, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ Hobby,  - MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 23 czerwca, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

MALOWANY PREZENT NA DZIEŃ TATY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

23 czerwca, godz. 13:00 – 15:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Malowanie na tkaninach, to świetny sposób, który sprawi, że rzeczy staną się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Empik zaprasza więc na kolorowe warsztaty zdobienia markerami i farbkami do tkanin za pomocą szablonów i stempli. Zdobić będziemy bawełniane plecaki oraz płócienne torby, które – początkowo z wyglądu przeciętne zamienią się w prawdziwe dzieła sztuki. Takim wyjątkowym plecakiem lub torbą można obdarować później Tatę z okazji przypadającego w tym dniu Jego święta. Chętnie wykorzysta go w trakcie zbliżających się wakacji – podczas wypoczywania na plaży, rowerowej przejażdżki lub też wędrówki po górach i lasach.

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby