Aktualności Hobby

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 – NASZA KSIĘGARNIA – ŁÓDŹ

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 18 maja, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym

Data publikacji: 2019-05-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 – NASZA KSIĘGARNIA – ŁÓDŹ
Kategoria: Hobby

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 18 maja, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 - NASZA KSIĘGARNIA - ŁÓDŹ Hobby,  - SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2 18 maja, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #2

18 maja, godz. 12:00 – 18:00

Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)

 

Empik oraz Nasza Księgarnia zapraszają na drugie z cyklu comiesięcznych spotkań z grami planszowymi skierowanych do wszystkich, którzy szukają sposobu na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, rodziną lub osobami nowopoznanymi niekoniecznie przed komputerem czy telewizorem. Obecne planszówki to już nie tylko rzucanie kośćmi i przesuwanie pionków po planszy, ale rozbudowane oraz doskonale skonstruowane gry towarzyskie i strategiczne. Twórcy gier prześcigają się w pomysłach na mechanikę rozgrywki oraz nietuzinkowe zadania dla graczy. Młodsi i starsi będą mogli przekonać się o tym osobiście, sprawdzając swoje umiejętności zarówno w nowościach oferowanych przez firmę Nasza Księgarnia, jak i jej bestsellerach. Na stolikach do gry pojawią się więc m.in.: Lisek urwisek, Gra pozorów, Wszystko albo nic, Nigdy w życiu!, Kruki, Sen, Fabryka Czekolady, Ślimaki to mięczaki oraz Totem.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy