Aktualności Hobby

W Drawieńskim Parku Narodowym będą bić Rekord Polski z okazji Święta Jabłka

Data publikacji: 2018-09-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Drawieńskim Parku Narodowym będą bić Rekord Polski z okazji Święta Jabłka
Kategoria: Hobby

Z okazji tegorocznego Święta Jabłka już w najbliższą sobotę 22 września 2018 na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą mozaikę z jabłek.

W Drawieńskim Parku Narodowym będą bić Rekord Polski z okazji Święta Jabłka Hobby,  - Z okazji tegorocznego Święta Jabłka już w najbliższą sobotę 22 września 2018 na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą mozaikę z jabłek.

Z okazji tegorocznego Święta Jabłka już w najbliższą sobotę 22 września 2018 na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą mozaikę z jabłek.

Rekord, który jest do pobicia wynosi obecnie 9 metrów kwadratowych i należy do … Drawieńskiego Parku Narodowego! 

Tegoroczna próba bicia rekordu odbędzie się w miejscowości Drawnik, koło Drawna. Początek rekordowej próby zaplanowano na godzinę 13.30.

Całe wydarzenie związane z obchodami Święta Jabłka potrwa od godziny 11:00 do 16:00. Organizatorzy, zadbali, aby żaden z uczestników nie nudził się ani przez chwilę. W programie znalazły się m.in.: degustacje dla publiczności, atrakcje dla dzieci, czy tłoczenie soku z jabłek, gry i zabawy w dawnym stylu, krajowe zawody na ergometrach oraz wykłady o jabłkach, rybach i wilkach.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/piknik-kulturowy-swieta-jablka/

Zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby