Agnieszka Stanisławska odpowiada za relacje z mediami w EY

Teaser

20 stycznia 2014 roku Agnieszka Stanisławska obejmuje stanowisko starszego specjalisty ds. relacji z mediami. Będzie tym samym pierwszym kontaktem dla mediów w EY Polska.

Wcześniej Stanisławska przez prawie 6 lat pracowała w kanale TVN CNBC (obecnie TVN24 BiŚ) jako redaktor, reporter, a także producent i wydawca. W telewizji zajmowała się merytorycznym przygotowaniem programów o tematyce biznesowej. Jest laureatką konkursu ?Dziennikarze dla Klimatu?. Ma również kilkuletnie doświadczenie w zakresie reklamy oraz marketingu.

Agnieszka Stanisławska jest absolwentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim, a także Podyplomowych Studiów Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej na SGH.

Agnieszka Stanisławska jako starszy specjalista ds. relacji z mediami przejmie zadania Anny Pawliszewskiej, która otrzymała inne obowiązki w ramach zespołu Marketingu i PR. 

O firmie EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.

Nazwa EY odnosi się do firm członkowskich Ernst & Young Global Limited, z których każda stanowi osobny podmiot prawny. Ernst & Young Global Limited, brytyjska spółka z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (company limited by guarantee) nie świadczy usług na rzecz klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl 

Źródło EY. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top