Aktualności Hobby

Będą śpiewać "Prząśniczkę" Stanisława Moniuszki na rekord

Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń

Data publikacji: 2019-07-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Będą śpiewać "Prząśniczkę" Stanisława Moniuszki na rekord
Kategoria: Hobby

Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną.

Będą śpiewać "Prząśniczkę" Stanisława Moniuszki na rekord Hobby,  - Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną.

Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną. Utworem, który wybrano na potrzeby rekordowego przedsięwzięcia jest słynna “Prząśniczka” Stanisława Moniuszki. 

Aby rekord udało się ustanowić, w próbie musi wziąć udział przynajmniej 100 osób, które wspólnie, czysto i w jednym tempie zaśpiewają prawidłowo “Prząśniczkę”. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Sportowym przy ul. Żnińskiej w Łabiszynie.Godzina startu Rekordu Polski zostanie podana niebawem.

Inspiracją do ustanowienia właśnie takiego Rekordu Polski jest ustanowienie roku 2019 rokiem Stanisława Moniuszki. Cel, który postawili sobie organizatorzy, to promocja Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa oraz propagowanie kultury narodowej.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/vii-palucki-festyn-ludowy/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy