Aktualności Hobby

Debiut Marcina Sójki w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

Marcin Sójka – wokalista i autor tekstów, był gwiazdą kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką”. Młody artysta zaprezentował debiutancki album i zagrał premierowy koncert w Studio U22. Płyta „Kilka prawd” ukaże się na rynku 18 października nakładem wytwórni Universal Music

Data publikacji: 2019-10-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Debiut Marcina Sójki w ramach „Piątków z Nową Muzyką”
Kategoria: Hobby

Marcin Sójka – wokalista i autor tekstów, był gwiazdą kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką”. Młody artysta zaprezentował debiutancki album i zagrał premierowy koncert w Studio U22. Płyta „Kilka prawd” ukaże się na rynku 18 października nakładem wytwórni Universal Music Polska.

Debiut Marcina Sójki w ramach „Piątków z Nową Muzyką” Hobby,  - Marcin Sójka – wokalista i autor tekstów, był gwiazdą kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką”. Młody artysta zaprezentował debiutancki album i zagrał premierowy koncert w Studio U22. Płyta „Kilka prawd” ukaże się na rynku 18 października nakładem wytwórni Universal Music Polska.

Na dwa dni przed oficjalną premierą debiutanckiego albumu „Kilka prawd”, Marcin Sójka odwiedził warszawskie Studio U22. Artysta zaprezentował swój nowy materiał mediom oraz zaproszonym fanom i dał popis wokalnych umiejętności na żywo. Młody wokalista zaśpiewał kilka swoich utworów, m.in. „Dalej” czy „Niech już spadnie deszcz”, w pełnym koncertowym wydaniu.

Spotkanie z muzykiem odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, a poprowadził je dziennikarz Radia Zet – Damian Michałowski. Marcin podczas rozmowy opowiedział o emocjach związanych z wydaniem debiutanckiej płyty i rosnącej popularności:

Nadal nie jestem w stanie uwierzyć w to, co dzieje się teraz w moim życiu. To wielka radość i spełnienie najskrytszych marzeń. Popularność jest dla mnie nową sytuacją. Jest trudna i stresująca.

Debiutancki album Marcina Sójki „Kilka prawd” zawiera 13 utworów i chociaż porusza trudne tematy, takie jak: miłość, samotność, strach, czy pokonywanie własnych słabości, zawsze ma pozytywną puentę. Po premierze dwóch pierwszych singli „Zaskakuj mnie” i „Dalej”, wydawało się, że płyta artysty składać się będzie jedynie z balladowych kompozycji. Trzeci singiel „Lepiej” pokazał, że Sójka umie odnaleźć się w różnych aranżacjach. Jego debiutanckie wydawnictwo to mieszanka delikatnych brzmień, przeplatanych bardziej dynamicznymi utworami.

Artysta pierwsze muzyczne kroki stawiał jako dziecko, kiedy dostał rolę w musicalu „Piotruś Pan” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. W roku 2018 wziął udział w przesłuchaniach do programu The Voice of Poland. Podczas jego występu odwróciły się wszystkie fotele trenerskie, a utwór „Czas nas uczy pogody” rozpoczął jego drogę do finału. W ostatnim odcinku show zaprezentował autorski numer „Zaskakuj mnie”. Teledysk do niego na platformie YouTube zdobył ponad 11 milionów wyświetleń. Kolejne single „Dalej” oraz „Lepiej” również zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem przez słuchaczy.

O przyjemną atmosferę spotkania zadbała marka Ballantine’s, a możliwość odsłuchu płyty w najwyższej jakości dźwięku umożliwił profesjonalny sprzęt od firm SVEDA AUDIO i Nautilius.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy