Aktualności Hobby

Zostań w domu i weź udział w zajęciach online

Data publikacji: 2020-04-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zostań w domu i weź udział w zajęciach online
Kategoria: Hobby

Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, treningi na żywo, kreatywne zajęcia z rysowania dla dzieci, czy tworzenia lasu w słoiku – to tylko niektóre atrakcje z programu wydarzeń wirtualnych Magnolia Park. Wkrótce kolejne spotkania w sieci i konkursy z nagrodami.

Zostań w domu i weź udział w zajęciach online Hobby,  - Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, treningi na żywo, kreatywne zajęcia z rysowania dla dzieci, czy tworzenia lasu w słoiku – to tylko niektóre atrakcje z programu wydarzeń wirtualnych Magnolia Park. Wkrótce kolejne spotkania w sieci i konkursy z nagrodami.

Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, treningi na żywo, kreatywne zajęcia z rysowania dla dzieci, czy tworzenia lasu w słoiku – to tylko niektóre atrakcje z programu wydarzeń wirtualnych Magnolia Park. Wkrótce kolejne spotkania w sieci i konkursy z nagrodami.

 

Galeria przygotowała szereg różnorodnych wydarzeń online zgodnie ze swoim hasłem „Magnolia Park inspiruje”. – Zależy nam na tym, aby wrocławianie jak najlepiej wykorzystali ten czas, dlatego im pomagamy, podsuwamy pomysły i dajemy inspiracje – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Dzięki temu jesteśmy blisko naszych klientów i pozostajemy z nimi w kontakcie, a to jest dla nas bardzo ważne – dodaje.

 

Co przed nami?

Wrocławianie co tydzień mają szansę uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach o różnej tematyce, dostosowanej do kilku grup wiekowych. W najbliższym czasie Magnolia Park zaprosi na zajęcia z jogi oraz zorganizuje kilka kreatywnych konkursów dla dzieci i dorosłych. Planowane są także kolejne materiały video, w tym jak przygotować las w słoju i zajęcia z malowania akwareli, konkursy z cennymi nagrodami, a także webinary. Materiały można oglądać na żywo, albo otworzyć je w dowolnej chwili. – Aby być na bieżąco i niczego nie przegapić, wystarczy śledzić nasz profil na Facebooku – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR w Magnolia Park. – To właśnie tam w prosty sposób można dołączyć do zajęć. Jest z czego wybierać i każdy znajdzie coś interesującego i rozwijającego – dodaje.

 

Najbliższymi zajęciami video (29 kwietnia) będą warsztaty samodzielnego tworzenia kosmetyków do ciała ze składników, które są w domu. Następny (9 maja) jest trening jogi na żywo (godz. 10.00) dla początkujących, który poprowadzi trener ze szkoły Manomani. W kolejnym tygodniu (12 maja) pojawi się nagranie video prezentujące kilka domowych zabaw z dziećmi, które zaangażują je na dłuższy czas. W ostatnich dwóch tygodniach maja do obejrzenia będą dwa tutoriale: lekcja malowania akwarelami dla początkujących ze wspólnym malowaniem liści i kwiatów (19 maja) oraz warsztaty robienia lasu w słoiku, czyli zamkniętego ekosystemu (28 maja). Filmy zostaną przygotowane przez Pracownię Annowa i Botanika Story. 

 

Pomóc potrzebującym

Do tej pory w programie Magnolia Park znalazło się wiele wirtualnych wydarzeń, takich jak warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych, treningi z trenerami personalnymi, warsztaty z kreatywnego rysunku dla dzieci, czy webinar dotyczący work-life balance w czasie kwarantanny. Można także pobrać materiały do zabawy z dziećmi, czy też skorzystać z wielu praktycznych porad.

 

To nie koniec pożytecznych działań, jakie podejmuje w ostatnim czasie największe centrum handlowe we Wrocławiu. Magnolia Park zaangażowała się także w pomoc szpitalom oraz najbardziej potrzebującym jednostkom w mieście. Pierwsza partia pomocowa trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Borowskiej w postaci kompletu maseczek i środków czystości. Oprócz szpitala wsparcie dostało Schronisko Fundacji Brata Alberta we Wrocławiu, do którego także trafiły środki czystości. Z kolei lekarze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu otrzymali nowe obuwie, świąteczne słodycze i produkty spożywcze, a Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc z oddziałem w Obornikach Śląskich otrzymało świąteczne praliny,  a także produkty spożywcze. Magnolia Park ruszyła z pomocną także do Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci i do Fundacji Na Ratunek. – Wielkie podziękowania należą się naszym najemcom, szczególnie Cukierni Sowa, eobuwie.pl i drogerii Super-Pharm, którzy włączają się w działania pomocowe – mówi Marta Kocik. – Warto wspomnieć także o fantastycznej inicjatywie Pasibusa, który dostarcza seniorom każdego dnia zbilansowane posiłki – dodaje.

 

Magnolia Park zapowiada, że podobne akcje i działania będą realizowane przez cały czas trwania izolacji społecznej, a możliwe, że wiele z nich pozostanie w programie wydarzeń w wirtualnej formie, także po jej zakończeniu.

 

www.magnoliapark.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Psychologia