Aktualności Hobby

Kino nad miastem w Avenidzie Poznań

Wakacyjny klimat, ciepły podmuch wiatru i seans w kinie plenerowym – to wymarzony relaks dla każdego miłośnika

Data publikacji: 2018-06-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kino nad miastem w Avenidzie Poznań
Kategoria: Hobby

Wakacyjny klimat, ciepły podmuch wiatru i seans w kinie plenerowym – to wymarzony relaks dla każdego miłośnika filmów.

Kino nad miastem w Avenidzie Poznań Hobby,  - Wakacyjny klimat, ciepły podmuch wiatru i seans w kinie plenerowym – to wymarzony relaks dla każdego miłośnika filmów.

Wakacyjny klimat, ciepły podmuch wiatru i seans w kinie plenerowym – to wymarzony relaks dla każdego miłośnika filmów. W każdy lipcowy piątek Avenida Poznań zaprasza do „Kina nad miastem”, w ramach którego będzie można bezpłatnie zobaczyć najlepsze filmowe produkcje. 

Ciepłe wakacyjne wieczory sprzyjają temu, aby sale kinowe zamienić na seans pod gołym niebem. Bo kto nie lubi usiąść wygodnie i oddać się fabule interesującego filmu? A gdy dodamy do tego podmuch letniego wiatru, blask gwiazd, odgłosy i światła kładącego się do snu miasta, możemy w pełni poczuć się zrelaksowani – zachęca Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

W każdy piątek lipca o godzinie 21:30 na parkingu E centrum handlowego Avenida Poznań będą wyświetlane filmy, które zdobyły uznanie widzów na całym świecie. Poza kultową ekranizacją „Kształtu wody”, która w tym roku okazała się największym triumfatorem podczas gali rozdania Oscarów, miłośnicy komedii będą mogli zobaczyć film „Toni Erdman”. „Most Szpiegów” z pewnością przypadnie do gustu fanom dreszczowców,
a wyreżyserowany przez Johna Maddena dramat „Sama przeciw wszystkim” odsłoni kulisy polityki USA.

Seanse w ramach „Kina nad miastem” będą wyświetlane w każdy piątek lipca (tj. 6.07, 13.07, 20.07 i 27.07) na dachu Centrum Handlowego Avenida (na parkingu E) o godzinie 21:30. Wstęp do kina plenerowego jest bezpłatny.

REPERTUAR:

6.07.2017 (piątek),  godzina 21.30 – „Kształt wody”

13.07.2017 (piątek),  godzina 21.30 – „Toni Erdman”

20.07.2017  (piątek),  godzina 21.30 – „Most szpiegów”

27.07.2017 (piątek),  godzina 21.30 – „Sama przeciw wszystkim”

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy