Aktualności Hobby

Miłość kwitnie w rytmie disco! Taneczne walentynki na lodowisku w Silesii

Silesia City Center zaprasza na najgorętszą dyskotekę w

Data publikacji: 2019-02-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Miłość kwitnie w rytmie disco! Taneczne walentynki na lodowisku w Silesii
Kategoria: Hobby

Silesia City Center zaprasza na najgorętszą dyskotekę w Katowicach.

Miłość kwitnie w rytmie disco! Taneczne walentynki na lodowisku w Silesii Hobby,  - Silesia City Center zaprasza na najgorętszą dyskotekę w Katowicach.

To będą niezwykle roztańczone walentynki. Silesia City Center zaprasza na najgorętszą dyskotekę w Katowicach. Wyjątkowa zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki DJ-a odbędzie się 14 lutego na… lodowisku. Dodatkowo przez cały dzień na gości będą czekać słodkości prosto z czekoladowej fontanny.

Z miłości do tańca… na lodzie

Do tanga trzeba dwojga, a do tańca na lodzie – pary łyżew. 14 lutego w największym centrum handlowym na Śląsku muzyka rozgrzeje atmosferę, a tancerze – lodowy parkiet. Walentynkowy wieczór będzie można spędzić pod hasłem… dyskoteki na lodzie. Wyjątkowa impreza taneczna odbędzie się na Placu Słonecznym w godzinach 17:00-21:00. O muzyczne hity zadba DJ, a zabawę na lodowisku poprowadzą animatorzy. Przewidziano atrakcje zarówno dla par, jak i osób, dla których dyskoteka walentynkowa może być okazją do integracji i poznania partnera – nie tylko do tańca.

Z miłości do słodkości

To jednak nie koniec walentynkowych niespodzianek, jakie przygotowano dla odwiedzających Silesia City Center 14 lutego. W godzinach 12:00-21:00 na Placu Śląskim oraz Placu Tropikalnym na klientów będą czekać słodkości prosto z czekoladowej fontanny. Dodatkowo na pasażach hostessy będą rozdawać walentynkowe upominki.

Z atrakcji walentynkowych będzie można korzystać 14 lutego w Silesia City Center. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy