Aktualności Hobby

Walentynki w „Zakochanym kinie”

Pełne śmiechu, wzruszenia i… miłości – takie będą walentynki w Galerii

Data publikacji: 2019-02-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Walentynki w „Zakochanym kinie”
Kategoria: Hobby

Pełne śmiechu, wzruszenia i… miłości – takie będą walentynki w Galerii Krakowskiej.

Walentynki w „Zakochanym kinie” Hobby,  - Pełne śmiechu, wzruszenia i… miłości – takie będą walentynki w Galerii Krakowskiej.

Pełne śmiechu, wzruszenia i… miłości – takie będą walentynki w Galerii Krakowskiej. To wszystko za sprawą emocjonujących kinowych hitów, które zostaną wyświetlone w „Zakochanym kinie” od 14 do 16 lutego. Przez trzy dni aż 300 par będzie mogło spędzić wieczór w wyjątkowej oprawie – oglądając romantyczne filmy na wygodnych pufach i przy słodkim poczęstunku.

 

Tegoroczne walentynki w Galerii Krakowskiej zapowiadają się wyjątkowo romantycznie i emocjonująco. W Hali Grodzkiej powstanie specjalna strefa z dużym ekranem, na którym będą wyświetlane filmowe hity. Przez trzy dni – od 14 do 16 lutego – odbędą się dwa seanse dla 50 par. 14 lutego na widzów „Zakochanego kina” czeka wzruszający film „Love, Rosie” o szukaniu miłości i recepty na szczęście. W piątek (15 lutego) zostanie wyświetlona projekcja kultowego komediodramatu „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stonew rolach głównych. Ostatni dzień „Zakochanego kina” w Galerii Krakowskiej upłynie pod hasłem amerykańskiej komedii romantycznej pt. „I tak cię kocham”. Na zakochanych czeka niezwykła atmosfera – wygodne pufy oraz poczęstunek.

Zaproszenia na seanse w wyjątkowej oprawie otrzymały te pary, które wzięły udział w akcji na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej. Bilety trafiły do pierwszych 300 osób, które w komentarzu pod postem dotyczącym akcji napisały, kogo zabrałyby na walentynkowy film.

Repertuar „Zakochanego kina” w Galerii Krakowskiej:

14 lutego – „Love, Rosie” seans o godz. 16:00 oraz 19:00

15 lutego – „La La Land” seans o godz. 16:00 oraz 19:00

16 lutego – „I tak cię kocham” seans o godz. 16:00 oraz 19:00.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy