Posezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym

INFORMACJA PRASOWA
28.10.2014r.

Posezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym
Sezon Golfowy dobiega końca, jednak dla miłośników tego sportu nie oznacza to przerwy w golfowych treningach. Z myślą o sportowcach, którzy swą pasję pragną rozwijać przez cały rok Sobienie Królewskie Golf&Country Club przygotowały posezonową obniżkę cen Apartamentów zlokalizowanych bezpośrednio przy polu golfowym

Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, cisza i spokój a do tego niewielka odległość od Warszawy? tu zamieszkać mogą nie tylko miłośnicy golfa. Sobienie Królewskie Golf&Country Club to jeden z kompleksów, który w swojej ofercie ma również nieruchomości zlokalizowane przy samym polu golfowym. Teraz apartamenty z widokiem na bezkresną zieleń i mistrzowskie pole golfowe objęte promocją można nabyć za cenę 4 990 zł za m2.
Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. W każdym z nich znajduje się pięć lokali mieszkalnych ? dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnia kameralnych apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100m2, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek? mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Nie bez znaczenia dla atrakcyjności inwestycji jest infrastruktura znajdująca się na terenie osiedla i w jego bezpośrednim sąsiedztwie m.in. dom klubowy, restauracje, korty tenisowe czy czterogwiazdkowy hotel, w którym jest basen i SPA.
Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od całkowitych podstaw i był nieustannie rozwijany w przełomie ostatnich 5 lat. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60% osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20% pasjonaci lotnictwa, a 20% pozostałe osoby ? mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Authors
Top