Aktualności Hobby

Techniczny niezbędnik podczas ferii zimowych

Bez względu czy wyjeżdżasz z dziećmi na ferie w polskie góry, czy podróż do alpejskiego kurortu, zapewne zechcesz uwiecznić wesołe chwile z rodziną. Dzięki gimbalowi SPG, twój smartfon stanie się doskonałym narzędziem do nagrywania emocjonujących

Data publikacji: 2018-01-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Techniczny niezbędnik podczas ferii zimowych
Kategoria: Hobby

Bez względu czy wyjeżdżasz z dziećmi na ferie w polskie góry, czy podróż do alpejskiego kurortu, zapewne zechcesz uwiecznić wesołe chwile z rodziną. Dzięki gimbalowi SPG, twój smartfon stanie się doskonałym narzędziem do nagrywania emocjonujących filmów!

Techniczny niezbędnik podczas ferii zimowych Hobby,  - Bez względu czy wyjeżdżasz z dziećmi na ferie w polskie góry, czy podróż do alpejskiego kurortu, zapewne zechcesz uwiecznić wesołe chwile z rodziną. Dzięki gimbalowi SPG, twój smartfon stanie się doskonałym narzędziem do nagrywania emocjonujących filmów!

Relacje video na żywo na Facebooku, Instagram stories i dłuższe filmy zmontowane już po powrocie z ferii, mogą niewiarygodnie zyskać dzięki użyciu łatwo dostępnych gimbali. Łącząc swój telefon z modelem takim jak FeiyuTech SPG możesz uzyskać znacznie więcej, niż przy użyciu zwykłego statywu czy selfie sticka. Otrzymujesz profesjonalny ruch kamery, dzięki któremu obraz jest stabilny, płynny i przyjemny w odbiorze.

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=iNexkiwjlWs

SPG to urządzenie dla każdego. Wyważenie telefonu nie wymaga dodatkowych narzędzi i zajmuje kilka sekund, a gimbal sam kalibruje się po uruchomieniu. 
Po połączeniu z telefonem, za pomocą bluetooth i aplikacji Feiyu ON, można w prosty sposób wybrać jeden z czterech trybów: filmowania, robienia zdjęć, panoramy lub timelaps. Do obsługi każdego z nich wystarczą trzy przyciski w zasięgu kciuka. 
W ustawieniach aplikacji można samodzielnie zaprogramować prędkość obrotu głowicy, szybkość reakcji przy sterowaniu joystickiem oraz inne parametry.
Bardzo przydatna jest także opcja śledzenia twarzy, dzięki której bohaterowie filmu pozostają zawsze w centrum naszego kadru.

 

Poza swoimi niewielkimi rozmiarami i niezwykle prostą obsługą, producent zadbał, aby SPG było możliwie wielofunkcyjne. Wychodząc naprzeciw osobom aktywnym zaprojektował specjalne piankowe adaptery, które umożliwiają montowanie kamer sportowych. Teraz wszystkie filmy z ferii zimowych będą imponująco płynne. Nie pozostanie nic innego, jak tylko dumnie się nimi dzielić ze znajomymi.

 

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy