Aktualności Hobby

WARSZTATY RECYCLINGOWE – EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU

WARSZTATY RECYCLINGOWE - EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU 21 września, godz. 12: 00 - 16:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (w salonie na niższym

Data publikacji: 2019-09-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WARSZTATY RECYCLINGOWE – EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU
Kategoria: Hobby

WARSZTATY RECYCLINGOWE – EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU 21 września, godz. 12: 00 – 16:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (w salonie na niższym poziomie)

WARSZTATY RECYCLINGOWE - EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU Hobby,  - WARSZTATY RECYCLINGOWE - EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU 21 września, godz. 12: 00 - 16:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (w salonie na niższym poziomie)

WARSZTATY RECYCLINGOWE – EKOWIKLINA, CZYLI WIKLINA Z PAPIERU

21 września, godz. 12: 00 – 16:00

Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (w salonie na niższym poziomie)

 

Strona po stronie, artykuł po artykule i… do kosza. Tak zwykle kończą swój żywot czytane przez nas gazety i ulotki. Okazuje się, że wcale jednak nie musi tak być. Podczas warsztatów zaprezentujemy, jak makulaturze nadać nowe życie i zamienić ją w ekowiklinę. Uczestnicy (zarówno dzieci, jak i dorośli) będą mogli pod okiem fachowca stworzyć własnoręcznie ozdoby do domu z cienkich ruloników powstałych wcześniej ze starych gazet. W ten sposób powstaną dekoracje w dowolnych kształtach, np. serc, kwiatów, kotów oraz gwiazd, które uczestnicy będą mogli zabrać do domu, by na co dzień mogły cieszyć ich oczy. Warsztaty będą podpowiedzią, jak wcielać ideę „zero waste” w życie, zgodnie z którą człowiek stara się generować, jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy