Aktualności Hobby

Wióry lecą w Ogrodzie Wola

Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry

Data publikacji: 2018-07-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wióry lecą w Ogrodzie Wola
Kategoria: Hobby

Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry Lecą”.

Wióry lecą w Ogrodzie Wola Hobby,  - Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry Lecą”.

Podobno stolarka to typowo męskie zajęcie. Nic bardziej mylnego, o czym już w najbliższy czwartek przekonają się uczestniczki warsztatów stolarskich „Wióry Lecą”. Spotkanie odbędzie się 19 lipca w godzinach 15:00-19:00 w Ogrodzie Wola, urokliwym miejscu, zlokalizowanym na terenie zewnętrznym Wola Parku. Podczas warsztatów Panie będą miały okazję własnoręcznie stworzyć meble, które ozdobią wolski Ogród.

Będziemy heblować, przycinać, piłować aż … polecą wióry! Warsztaty ze stolarki dedykowane Paniom poprowadzą pomysłodawcy idei „Wióry Lecą” – grupa pozytywnie zakręconych osób, która dzięki prowadzonej przez siebie inicjatywie zachęca kobiety do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na meble, dodatki i prezenty. Okazuje się, że Panie fantastycznie odnajdują się przy tego rodzaju pracach, a obróbka drewna jest dla nich ogromną frajdą, o czym świadczy popularność tego typu zajęć.

Najbliższa edycja warsztatów „Wióry Lecą” odbędzie się w Ogrodzie Wola, przy ulicy Górczewskiej 124. Panie, z pomocą prowadzących, będą miały okazję nauczyć się, jak z kawałka drewna stworzyć coś wyjątkowego, w tym przypadku meble ogrodowe. Dzieła uczestniczek warsztatów ozdobią Ogród Wola, gdzie będą służyć wszystkim odwiedzającym to urokliwe miejsce. Warsztaty z pewnością zachęcą Panie do tego by wyzwolić kreatywność i samodzielnie wykonywać z drewna jedyne w swoim rodzaju przedmioty. Warsztaty „Wióry Lecą” to masa kreatywnej zabawy i gwarancja mile spędzonego czasu na powietrzu wśród zieleni i w miłej atmosferze.

Więcej informacji o organizatorach warsztatów znaleźć można na stronie http://wioryleca.pl/about/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy